Son Dakika...Fatih Belediye Başkanı belli oldu

Fatih Belediyesi'nde yapılan seçimde yeni başkan Hasan Suver oldu

30 Nisan 2018, Pazartesi 17:44
A A
Mustafa Demir'in milletvekili aday adaylığı için istifa etmesinin ardından Fatih Belediyesi'nde yapılan seçimde yeni başkan Hasan Suver oldu.


HASAN SUVER KİMDİR?


1961 Sürmene doğumlu, ilk ve ortaokulu Trabzon'da, liseyi Samsun'da okudu, Siyasal Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünü İstanbul'da bitirdi. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Sosyal Yapı ve Sosyal Değişme Ana Bilim Dalında yüksek lisans yaptı ve aynı okulda 'Aydınlar ve Sosyal Değişme' konulu tez çalışması oldu.1978 yılından beri Fatih'te ikamet ediyor. 1983'te Fatih'te evlendi, 3 kız çocuğu babasıdır. Evlendiği yıl ticarete başladı. Daha sonra limited şirket kurarak hem ticaret hem inşaat işleriyle ilgilendi. 1979 yılından beri Fatih’te siyaset yapıyor. AK Parti Fatih İlçe Teşkilatı 2 nolu kurucu üyesidir. Dil ve Edebiyat Derneği Genel Başkan Yardımcısı ve Mümder üyesidir. Şiir çalışmaları bulunmaktadır.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.