Son dakika: 'İnsanlık ölmüş' dedirten olay! Bebeğini alet etmiş!

Son dakika: 'İnsanlık ölmüş' dedirten olay! Bebeğini alet etmiş!

Son dakika haberine göre, Sultangazi'de kaldırımda yürürken cebinden 1300 lira düşüren Hasan Akdoğan güvenlik kamerasını izleyince gözlerine inanamadı.

08 Haziran 2021, Salı 11:10 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sultangazi'de Hasan Akdoğan'ın, kaldırımda yürürken cebinden düşürdüğü bin 300 lirayı, bebeklerinin arabasıyla perdeleyen anne baba aldı. Kısa süre sonra parayı düşürdüğünü fark eden Akdoğan, bir dükkanın güvenlik kamerasından yere düşen parayı bebekli bir ailenin aldığını görünce şaşırdı.


Olay, geçen cumartesi Uğur Mumcu Mahallesi'nde yaşandı. Mali müşavirlik bürosunda çalışan Hasan Akdoğan, sokakta yürüdüğü sırada cep telefonunu cebinden çıkarırken, cebinde bulunan ve müşterilerine ait bin 360 lirayı yere düşürdü. Kısa süre sonra cebindeki paranın düştüğünü fark eden Akdoğan, geri dönerek düşen paraları aramaya başladı. Cep telefonunu çıkardığı noktada da paraları bulamayan Akdoğan, bulunduğu yeri gören bir iş yerinin güvenlik kamerasını izledi. Görüntülerde yere düşen paranın o sırada kaldırımda yürüyen bebekli bir aile tarafından çalındığını gördü. Karakola giden Akdoğan, görüntülerdeki kişilerden şikayetçi oldu. 

'İNSANLIK ÖLMÜŞ' DEDİM"

Hasan Akdoğan, "Para müşterinin parasıydı. Cebime koydum. Kaldırımda yürürken cebimden cep telefonumu çıkarırken parayı düşürüyorum. Sokağın sonuna gittiğimde parayı düşürdüğümü fark ettim. Parayı aramak için telefonu cebimden çıkarttığım noktaya geldim. Burada bulunan bir iş yerinin kamerasındaki görüntüleri izlediğim de bebekli bir ailenin parayı aldığını gördüm. Görüntüleri izlediğimde 'insanlık ölmüş' dedim. Parayı alan kişilerin en kısa sürede iade etmelerini istiyorum" dedi. 

"ADAM ÇOCUKLA İLGİLENİYORMUŞ GİBİ YAPMIŞ"

Olay anına tanık olan esnaf Mehmet Çakmak ise, "Ben çalışıyordum. Bebekli aile geldi. Adam çocukla ilgilenmek için yere eğildi. Ama ben parayı aldıklarının farkında değildim. Adam çocukla ilgileniyor gibi yapmış, bayan da parayı almış. Sonra arkadaş gelip parasının kaybolduğunu söyledi. Fark etmedim, fark etseydim müdahale ederdim. Ben görüntüleri izlediğimde şok oldum" diye konuştu. Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Son dakika: Bahçeli'den Ahmet Şık açıklaması: Yeri Meclis değil demir parmaklıklardır