Son dakika... İrem Helvacıoğlu Sen Anlat Karadeniz dizisinden ayrılıyor mu? Yapımcı konuştu!

Son dakika... İrem Helvacıoğlu Sen Anlat Karadeniz dizisinden ayrılıyor mu? Yapımcı konuştu!

İzin almadan 'O Ses Türkiye'nin çekimlerine katılan İrem Helvacıoğlu'nun başrol oynadığı 'Sen Anlat Karadeniz' dizisinin kadrosundan çıkarılacağı iddia edildi. Açıklama yapan yapımcı Osman Sınav "İrem'in hatası yüzünden diğer çalışanların ekmeğiyle oynamam" dedi

11 Ocak 2019, Cuma 10:31 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

"Sen Anlat Karadeniz" dizisinde Nefes karakterini canlandıran İrem Helvacıoğlu, TV8'deki "O Ses Türkiye Yılbaşı Özel" programına katılmıştı. Herkesin merakla beklediği o sahneler ise ne yazık ki ekrana gelmedi.

İrem Helvacıoğlu Instagram sayfasından yaptığı açıklamada, çok isteyerek katıldığnı ve büyük bir keyifle sahneye çıktığını ancak yapımcının Nefes karakterine zarar verebileceği söylemi üzerine muvafakat sağlanamadığını, bu yüzden de kendisinin şarkı söylediği o bölümün programdan kaldırılmasını istemek zorunda olduğunu belirten bir yazı kaleme almıştı.

İrem Helvacıoğlu'nun bu açıklamasıyla işaret ettiği yapımcı, aynı zamanda dizinin de yönetmeni olan Osman Sınav'dı. Bu gerginlikten sonra ne yaşandığı merak konusu olmuştu.

'BİR YANLIŞ HAREKETTEN HERKESİN EKMEĞİYLE OYNAYAMAM'

Konu hakkında açıklama yapan yönetmen ve yapımcı Osman Sınav, "Diziden yüz insan ekmek yiyor. Bu işe büyük emek veriyor. Bir yanlış hareket yüzünden herkesin ekmeğiyle oynayamam" dedi.

İREM HELVACIOĞLU'NUN AÇIKLAMASI:


;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ünlü isimlerden 24 Kasım Öğretmenler Günü paylaşımları