Son dakika... İvana Sert'ten Kerimcan Durmaz açıklaması

Modacı ve şarkıcı İvana Sert, Kanal D'deki '2. Sayfa' programına konuk oldu. Sert, Kerimcan Durmaz'ın sosyal medya hesabından paylaşılan video ile ilgili konuştu

02 Mayıs 2019, Perşembe 11:09 Son Güncelleme:
A A

İvana Sert'in açıklamalarından satır başları:

* Kerimcan'ın paylaşımını gördüm. Başına gelenler çok kötü. Sosyal medya ne kadar tehlikeli onu gördük. Bence buradan iyi bir ders çıkaracak ve bence artık nerede nasıl davranacağı konusunda daha dikkatli olacak.

* Sosyal medyada fenomen olmak başka bir şey, televizyon başka bir şey. Kerimcan, o dengeyi bilmiyor. Kameranın kuralı var, her şeyi yapamazsın. Telefonu açıp canlı yayın yaptığında bu senin dünyan. Hırslanıyorlar. Takipçi geldikçe 'bunu da yapayım' demeye başlıyorlar.


* Bunun da ceza olduğunu düşünüyorum. İnsan kendini bu kadar rezil etmez diye düşünüyorum. Bence bilinçli yapmadı.

* İlişkide yaş farkı gençken önemli değil, yaşlandıkça hissediyorsun...

* Eğer gerçekten ihtiyaç yoksa estetiğe karşıyım. Botoksa bile... Çünkü estetiğe başlayınca insanlar nerede duracaklarını bilmiyorlar.

* Mat rujlar zaten dudağı dolgun gösterir. Bunu ufak tefek makyaj hileleri ile halledebilirsiniz. Ne kadar doğalsanız, o kadar güzel görünürsünüz.

İLK SINAVINI VERDİ

İLK SINAVINI VERDİ

Bu arada İvana Sert şarkıcılığa da soyundu. İlk single'ı 'İmalat Hatası'nı önceki akşam Ortaköy Ruby'de sahnede tanıttı. 

15 kilo ağırlığında taşlı bir kostüm giyen İvana, ''Sırbistan'da konservatuvar eğitimi almıştım. Müzik hep hayatımdaydı. Ama şarkıcılık bugüne kısmet oldu'' dedi. 

İmalat Hatası'nın sözleri Şehrazat'a ait. Klibin yönetmenliğini ise Metin Arolat yaptı.

Sıradaki haber yükleniyor...