Son dakika: 'Karımdan dayak yiyorum' diyen Muammer şimdi de kameralar önünde şiddete uğradı

Son dakika haberine göre, Esra Erol'un programına katılan Muammer Bey'in 'Karımdan dayak yemekten bıktım' diyerek ağlaması canlı yayına damga vurmuştu. Programda yüzleşen Gülhan Hanım ve resmi nikahlı eşi olan Muammer Bey'in anlattıkları izleyiciyi şoke etti. Muammer bu kez de kameralar önünde şiddete uğradı!

12 Nisan 2021, Pazartesi 16:41 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Canlı yayında gerçekleşen yüzleşmede Muammer Bey, gözyaşları içinde, "Esra hanım, ben özür dilerim yaptıklarım için. Onu da affediyorum." Sözlerine yer vererek stüdyoyu sessizliğe boğdu.

Bu sözlere karşılık Gülhan Hanım'ın cevabı ise hiç beklenmedik şekilde gerçekleşti. Gülhan Hanım, "Yalan. Ben ayrılmak istemiyorum Esra Hanım, dinlemek istemiyorum. Siz bunu (Muammer Bey) beni gönderdikten sonra rahat bir şekilde dinlersiniz." İfadeleri ile herkesi şaşkına çevirdi.


Muammer Bey'in stüdyoya gelme nedenini "Sırf çocuklarını görsün diye buraya geldim" belirtmesi üzerine Esra Erol Muammer Beye, "Gülhan Hanım zaten evden kaçtı. Bu evlilik bitecektir. Bu da sizin hayrınıza olur." İfadelerini kullandı.

Muammer Beyden boşanmak isteyen, Gülhan Hanım'ın duyarsız tavırları ise ekran başındaki seyirciyi resmen çılgına çevirdi.


Gülhan 31 yaşında iken Sezai Bey'in hapishane de olduğunu söylemesi üzerine Esra Erol "Gülhan bir tahminde bulun bakalım stüdyoya kim geliyor?" demesi üzerine Gülhan merak içinde kaldı. o sürpriz isim ise Sezai Beydi.


Karşısında Sezai Beyi gören Gülhan şok içinde kalırken, Sezai Bey ise "Ne var ne yok Gülhan? Bak geldim işte karşındayım" sözleri ile Gülhan Hanımı hayret içinde bıraktı.

Muammer ile karısı karşı karşıya geldi stüdyo da yüzleşme yaşandı. Gülhan boşanmak istiyor, Muammer eşinden dayak yediğini fakat onunla tekrar bir araya gelmek istediğini söylüyor.


Muammer Bey, hala Gülhan Hanım'ı sevdiğini itiraf etti. Gülhan Hanım, Muammer Bey'in müşteri hizmetlerini arayıp kadınlarla konuştuğunu söylerken Muammer Bey, evdeki televizyonun bozulduğunu, bu sebeple müşteri hizmetlerini aradığını anlattı.


Muammer Bey müşteri hizmetlerini aradığında, "siz saat kaçta burada oluyorsunuz, ben sizi arasam bir daha ulaşabilir miyim" diye kadınlara söylemlerde bulunduğunu iddia eden Gülhan Hanım, kadınların ise konuşmalarımız kayıt altında dediğini belirtti.

Gülhan Hanım, Muammer Bey'in bilerek yanlış numaralar çevirip kadınlarla konuşmaya çalıştığını iddia etti.

Gülhan Hanım, Muammer Bey'in arada bayıldığını, korktuğunu söylerken Muammer Bey'in ağzının çok bozuk olduğunu ekledi. Muammer Bey ise belki sinirden demişimdir, özür dilerim dedi.

Daha sonra gözyaşlarına boğulan Muammer, "Karımdan dayak yemekten bıktım" diye feryat etti.


Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İnanılmaz! Horoz bir kelimeyi söyleyince kesilmekten kurtuldu