Son dakika: Mehmet Ali Erbil'in doktoru Jan Klod Kayuka'dan korkutan açıklama

Son dakika: Mehmet Ali Erbil'in doktoru Jan Klod Kayuka'dan korkutan açıklama

Evinin banyosunda düşerek yaralanan ardından yoğun bakıma alınan şovmen Mehmet Ali Erbil'in doktorundan korkutan açıklama geldi. Erbil'in doktoru Jan Klod Kayuka "Bu kez diğer dönemlerden daha ağır bir durumla karşı karşıyayız" dedi

23 Ekim 2018, Salı 17:01 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Mehmet Ali Erbil geçen hafta evinin banyosunda düşerek yaralanmış, acil olarak Maslak'ta özel bir hastaneye kaldırılmıştı.

Yapılan kontrollerin ardından Mehmet Ali Erbil'in kaburgalarında kırık olduğu ve kırılan kaburgaların da akciğer zarına battığı tespit edilmişti.

Acil ameliyat olan Mehmet Ali Erbil yoğun bakımda tedavi altına alınmıştı. Doktoru şovmeni ikinci kez ameliyata alacaklarını duyurmuştu.

Şovmenin durumu ile ilgili bugün doktorundan üzücü açıklama geldi.

JAN KLOD KAYUKA: 16 YILLIK HASTALIĞINI TETİKLEDİ

Mehmet Ali Erbil'in 16 yıl önce ortaya çıkan 'kaçış sendromu' hastalığının tedavisini yürüten doktoru Jan Klod Kayuka, "Şu an için bir şey söyleyemiyoruz ,beklemedeyiz. Bunun kaburga kırıklarıyla alakası yok. 16 yıllık hastalığını tetikledi. Bu kez diğer dönemlerden daha ağır. Şimdilik bunları söyleyebilirim." dedi.

Yoğun bakım ünitesinde tedavisi süren Erbil'in ağabeyi Mustafa Erbil de şovmenin durumunun kritik olduğunu açıkladı.

Mustafa Erbil-Yeşim Erbil-Mehmet Ali Erbil (Soldan sağa)

SEZİN ERBİL BABASI İÇİN DUA İSTEMİŞTİ

Babasının sağlık durumu hakkında bilgi veren Sezin Erbil ise babasının durumunun iyi gitmediğini söyleyerek dua istemişti.

KAÇIŞ SENDROMU NEDİR?

Damar dışına sıvı kaçması ile oluşan bu sendrom, tansiyon düşmesine ve kan basıncının azalmasına ve sonuç olarak hastanın şoka girmesine sebep olmaktadır.

Günlük hayatı olumsuz hale getiren hastalık, daha ağır hale geldiğinde diğer organları da olumsuz etkiliyor ve ani gelen krizler ölüm ile sonuçlanabiliyor.

Psikolojik açıdan da kişiyi buhrana sokan sendromun yol açtığı septik şok reaksiyonun, ne zaman geleceği belli değildir.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Survivor'da sakatlık şoku! Ünlülerden Merve Aydın hastaneye kaldırıldı