Son dakika... Modacı Muammer Ketenci: Hatice bir daha adımı anmasın!

Şarkıcı Hatice, geçen günlerde bir defilede podyuma çıkmış ve kalçasını göstererek olay yaratmıştı. Hatice'yi podyuma çıkaran Muarrem Ketenci, konuk olduğu Kanal D'deki '2.Sayfa' programında sessizliğini bozdu

19 Mart 2019, Salı 10:19 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Şarkıcı Hatice, geçen hafta Muammer Ketenci'nin defilesinde elbisenin kuyruğunu kaldırarak kalçasını gösterdi. Modacı Muammer Ketenci, Kanal D ekranlarında yayınlanan '2. Sayfa programına konuk oldu.

'SENİ ÖLDÜRÜRÜM'

'SENİ ÖLDÜRÜRÜM'

Hatice'nin defilesinde kalçasını göstermesine sitem eden Muammer Ketenci, "Hatice'yi provolarda kalçasını açarsan seni öldürürüm" diye uyardığını söyledi. Ketenci, Hatice'nin '2. Sayfa' programının yapımcısına mesaj göndererek "Mahalle polemiğine girmek istemiyorum" sözlerinin üzerine deliye döndü.

Hatice tarafından kullanıldığını söyleyen Muammer Ketenci, canlı yayında şu sözlerle ateş püskürdü:

"Kendi dalımda zirvedeyim. Ben 9 tane ünlü çıkardım defilede. Hatice'yi defileye 1 hafta kala aradım. Çünkü Hatice'nin vücudu var. Şimdiki manken kızlarımıza bu elbiseleri giydirsek berbat olur. Defileye 2 gün kala teklifi kabul etti.

Defileden bir gün önce provaya geldim. Hatice'nin acayip fit bir vücudu var. Modacı olmanın yanı sıra bir erkek gözüyle mükemmel vücudu var. Provada 'Şuramı açsam' falan dedi 'Ben de sakın öyle bir şey yapma seni öldürürüm' dedim. Tüm samimiyetimle söylüyorum 'Beni topa koyarlar sakın yapma' dedim.

"HATİCE'NİN YAPTIĞI ÜÇKAĞITÇILIK"

"HATİCE'NİN YAPTIĞI ÜÇKAĞITÇILIK"

Hatice beni kullandı. Önce 'Kimseye röportaj verme' falan dedi. Sabah kendisi röportaj verdi akşam benim programa çıkmamı engelledi. Allah çocuklarımın bana hayrını göstermesin ki kalçasını açacağını bilmiyordum. Yaptığı resmen üçkağıtçılık. Şu an ona yazıklar olsun diyorum. Hemen yayına bağlasın ben öcümü alayım.

'DEFİLEDEKİ KADIN VE ADAMLAR HATİCE'NİN KALÇASINI GÖRSEYDİ YÜZÜME TÜKÜRÜRLERDİ'

'DEFİLEDEKİ KADIN VE ADAMLAR HATİCE'NİN KALÇASINI GÖRSEYDİ YÜZÜME TÜKÜRÜRLERDİ'

Oradaki adam ve kadınlar Hatice'nin kalçasını görseydi ben selamlamaya çıktığımda yüzüme tükürürlerdi. Elbise şu an duruyor. İranlı bir kadın 20 bin TL istedi. Sezon sonu düşünürüm dedim. Bundan sonra Hatice'ye asla güvenemem. Arkadaş kalırız dostum olursun ama defileme çıkamazsın. Sahneye çıktığında ya da ödül almaya gittiğinde de asla elbise vermem.


Muammer Kentenci'nin açıklamalarının ardından Hatice ''Mahalle polemiğine girmek istemiyorum. Madem öyle bu elbiseyi neden iş yerinin vitrinine astın'' sözleriyle kendini savundu.

Hatice'nin bu sözlerine sinirlenen Muammer Ketenci ''Ya sen ne diyorsun ya? Ben sana izin verdim mi? Seninle iyi bir arkadaşlığım vardı sen bana bu cümleyi mi kuruyorsun yazıklar olsun ya. Bir daha benim adımı anma. Seni Instagram'dan siliyorum. Terbiyesiz. Benim seninle yapacak bir reklamım yok kendine gel. Kapa o çeneni otur oturduğun yerde benim canımı sıkma."

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kıvanç Tatlıtuğ'dan, karavanlı koronavirüs önlemi