Son dakika... Müge Anlı, Tuncer Ustael'in yalanını ortaya çıkardı!

Müge Anlı'ya damga vuran Palu Ailesi'nin sapkın damadı Tuncer Ustael'in, rahmetli Melek adına kendi elleriyle yazdığı dilekçe ortalığı karıştırdı

Son Güncelleme:
A A

Meryem, eşi Ahmet Tahnalı öldükten sonra Kocaeli Savcılığı'na, Tahnalı Ailesi hakkında şikayet dilekçesinde bulunuyor.

''ADIMIN MÜGE OLDUĞU KADAR EMİNİM''

Tuncer Ustael'e dönen Müge Anlı ''Adımın Müge olduğu kadar eminim Meryem'e bu mektubu sen yazdırdın. Arzuhalciye Meryem'le birlikte gidip, mektup yazdırmışsınız. Arzuhalciyle de konuştum doğruladı.Yalan desene hadi" dedi.

Müge Anlı, Meryem'in ölen eşi hakkında Kocaeli Savcılığı'na başvurduğu şikayet dilekçesindeki yazılar ve cümlelerin Tuncer Ustael'e ait olduğunu ortaya çıkardı.

İŞTE O DİLEKÇEDE YAZILANLAR:

İŞTE O DİLEKÇEDE YAZILANLAR:

''Ölen kocamla organ mafyası için çalışıyorduk, gariban kişileri elde edip tenha yerlere götürüyorduk. Burada eşim Ahmet, yeğenim Emrah, Uğur, Emel ve teyzem Emine Tahnal, dayım Yusuf organlarını bunların tenha yerlerde alıp; Orhan, Ali, Gamze isimli kişilere satıyordu.

Hatta benim yanımda bir kişi öldürdüler, organlarını alıp cesetini çöp konteynerine attılar. Ben ailemin yanındayken bana gelip uyuşturucu haplar, cinsel haplar, birtakım iğneler veriyorlardı. Kendim kullanmamı ve aileme de kullandırmamı istiyorlardı. Ben de geceleri iğneyle; kardeşim İsa, Fatih annem ile kız kardeşim Melek'e bunları yapıyordum. Yemeklerine de uyuşturucu haplar koyuyordum. Bunları yapmamı yukarıdaki kişiler istiyordu. (Yani Tahnalı Ailesi)''

Mektubun okunması ardından Tuncer Ustael, ''Kesinlikle ben yazmadım'' diye iddia etse de Müge Anlı kendisinin el yazısını ekranlar önünde gösterdi.

Tuncer Ustael "Ben 10 yıldan beri o kadar evraklar verdim. Ben madem suçluyum neden 10 yıldan beri gelip almadılar. Ben canlı yayında Cumhuriyet Başsavcısı'na sesleniyorum. Beni gelin alın, beni İzmit'e çağırın. Ben adaletten kaçmıyorum. Bana olan suçlamalarınız nedeniyle hepiniz utanacaksınız. Sizinle görüşeceğiz." dedi.

Bu sırada dilekçe mektubu okunurken, Palu Ailesi'nin evine Kocaeli İlçe Emniyet Müdürlüğü polisleri geldi ve gözaltı kararı çıktı. Meryem ve Melike'nin cinayeti, adı geçen çocukların cinsel istismar suçlarıyla ilgili Palu Ailesi'ne soruşturma açıldı.

Palu Ailesi'ni etkisine aldığı iddia edilen Tuncer Ustael ve karısı da canlı yayında gözaltına alındı. Polisler Tuncer ve Emine Ustael'i yayından çıkararak kelepçeleyip, Bakırköy Devlet Hastanesi'nde sağlık kontrolüne götürdü.

Türkiye'ye damga vuran Palu Ailesi olayında verilen gözaltı kararlarının ardından Müge Anlı gözyaşlarını tutamadı.

PEKİ KİM BU PALU AİLESİ? İŞTE TÜM DETAYLAR...

PEKİ KİM BU PALU AİLESİ? İŞTE TÜM DETAYLAR...

Palu Ailesi’ni tanıyarak başlayalım: Aslen Ordulu, Kocaeli’nde yaşayan Harun-Havva Palu çiftinin 5 çocuğu var. Fatih, İsa, Emine, Meryem ve Ayşe Melek. Meryem, Ahmet Tahnal ile evlenip İstanbul’a taşınmıştı. 2 çocukları oldu: Melike ve Recep. Diğer kızları Emine ise Tuncer Ustael ile evlendi. 1 kızı ve oğlu Enes doğdu.

KABUS DAMATLA BAŞLIYOR

İddiaya göre; damat Tuncer’in katılması ile aile kendisini kabusun içinde buldu. Baba Harun’un 4, anne Havva’nın 1 evi vardı. Kendini ‘Cinci Hoca’ diye tanıtan Tuncer’in gözü evlerdeydi. Aile fertlerini müridi yapan Tuncer’e sadece Meryem’in kocası Ahmet ve baba Harun inanmıyordu.

"BACANAĞINI ÖLDÜRTTÜ"

"BACANAĞINI ÖLDÜRTTÜ"

Tuncer, karısının kardeşi İsa’yı bacanağı Ahmet’i vurmaya ikna etti. İsa, “Kardeşimi satıyordu” diyerek Ahmet’i öldürdü. Aile, Meryem’i cinle korkutup ağır tahrik ifadesi verdirdi. Baba Harun “Ben vurdum” diyerek suçu üstlendi.

PARMAK İZİ VARDI

Silahta İsa’nın parmak izi olmasına rağmen baba Harun 6 yıl 8 ay hapis aldı. Ahmet ölüp, baba hapse girince meydan Tuncer’e kaldı. Meryem ve çocukları Tuncer’in evinde kalmaya başladı. Tuncer, cin bahanesi ile çocuklara inanılmaz işkenceler uyguluyor, ailede istediği kişiyi istediği zaman ceza için aç bırakıyordu.

"ÇOCUKLARINA TECAVÜZ"

"ÇOCUKLARINA TECAVÜZ"

Tuncer işkence ettiği ve cinle korkuttuğu karısı Emine’nin önünde baldızı Meryem ve iki çocuğunun yanı sıra kendi iki öz evladına da tecavüz etti. Çocukların makatlarına iğne batırıyordu. Recep, evden iki defa kaçtı. Polisin bulduğu çocuk, eniştesine verildi. 2008 Mayıs’ında Recep üçüncü kez kaçtı. Kardeşi Melike’yi kaçırmayı başaramamıştı. Açlıktan baygın halde bulunup karakola teslim edilen Recep'in sağlık kontrolünde tecavüze uğradığı, aç bırakıldığı tespit edildi.

HİÇ CEZA VERİLMEDİ

Recep “Bunları eniştem Tuncer ve dayım İsa yaptı” dedi. Çocuk yurda yerleştirildi ama enişteye de dayıya da ceza verilmedi. Temmuz 2008’de Tuncer’in oğlu Enes kaçtı. Yarım saat sonra aile karakola çağırıldı. Hep olduğu gibi müridi oldukları Tuncer’i savunan aile “Çocuğu maskeli kişiler kaçırdı” diye ifade verdi.

5 GÜN CEZAEVİ SONRA CANLI YAYIN

5 GÜN CEZAEVİ SONRA CANLI YAYIN

Cinayetler ve tecavüzlerle suçlanan ve hiçbirinden ceza almayan Tuncer Ustael, başka suçtan arandığı için 25 Aralık’ta program sırasında gözaltına alınıp hapse atıldı ve 5 gün yatıp çıktı.

ANNEANNE TORUNUNU KEFENLEMİŞ

ANNEANNE TORUNUNU KEFENLEMİŞ

Palu Ailesi’nin otomobilde yaşadığı sırada iddiaya göre; Tuncer Ustael’in ağaca bağladığı, darp ettiği, aç bıraktığı Meryem öldü. Meryem’in kardeşi İsa ile birlikte kadını Tütünçiftlik sahiline gömdüler. Tuncer, yanında kalan Meryem’in 6 yaşındaki kızı Melike’ye tecavüz ediyordu. Hamile kalmasın diye karnına her gün taş bağlıyordu. Meryem’in kaybolmasından tam bir yıl sonra “İçine cin kaçmış” dediği Melike’yi ispirto içirip öldürdü.

ZORLA SENET İMZALATTILAR

ZORLA SENET İMZALATTILAR

Kızı bilinmeyen bir noktaya ailenin 4 ferdi gömdü. Anneanne Havva, Melike’yi yıkayıp kefenledi. Tuncer bu defa Harun Palu’nun kız kardeşi Gülbahar sadık’ın evine göz dikti. Tuncer, İsa, Ayşe Melek ve kayınvalidesi Havva ile biber gazı sıktıkları Gülbahar sadık’a zorla boş senet imzalattılar. Aile ve Tuncer bir tek bu olaydan ceza aldı.

BABA AKIL HASTANESİNDE

BABA AKIL HASTANESİNDE

Harun Palu, 2011’de hapisten çıkınca olanları duydu. Oğlu Fatih, kızı Ayşe Melek ve karısı Havva ile savcılığa gitti. Meryem ve Melike’nin Tütünçiftlik’te gömüldüğünü söylediler. Kazı yapıldı, cesetler bulunamadı. Tuncer’in soruşturma sürerken cinlerle korkuttuğu aile ifade değiştirdi. Tuncer’e karşı olan tek kişi baba Harun, şizofreni teşhisi ile akıl hastanesine kaldırıldı.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER 2 Şubat'ta başlayacak olan Survivor 2019'un Türk takımında kimler yarışacak? İşte adaylar