Son dakika... Müge Anlı'da ortaya çıktı! Şen kardeşler cinayeti... Birlikte olduklarını görmüş

Son dakika... Müge Anlı ile Tatlı Sert programında araştırılan Şen kardeşler cinayetinde yeni bir iddia ortaya atıldı. 8 Ekim 2020 tarihinde öldürülen Şen kardeşlerin evinde garip ilişkiler şoke etti: Birlikte olduklarını görmüş... İşte son dakika haberinin ayrıntıları...

30 Eylül 2021, Perşembe 13:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Müge Anlı'nın bügünkü programında Hatay'da hunharca öldürülen Şen kardeşler cinayeti masaya yatırıldı. Hatay'da 80 yaşındaki Hüseyin Şen ve 83 yaşındaki Mehmet Şen 8 Ekim 2020'de öldürüldüler.

Şen kardeşlerin öldürüldüğü gün evde olan bakıcı Emel Cengiz'in ilişkisi olduğundan şüphelenilen Labit Karakuş isimli bir isim ortaya çıktı.

Boşanma aşamasında odluğu Labit Karakuş'un eşi Yıldız Karakuş programda konuştu. Ayrıca eşi olay sonrası Labit'in psikolojisinin bozulduğunu söyledi.

Eşi Yıldız Karakuş, eşi Labit'in bakıcı Emel Cengiz'le ilişkisi olabileceğini söylerken, Emel ile birlikte münasebet içerisinde olduğunu söyledi.


Ayrıca başka bir kişi ise Labid'in Emel'in kalçasını ellerken gördüğünü ifade etti. Ek olarak olay sonrası Labit'in arabasını temizlettiği ortaya çıktı.

Öte yandan Labit'in kredi kartının Emel Cengiz tarafından kullanılması da dikkat çekti. Labid Karakuş'un olay sonrası sürekli olarak alkol kullandığı ve uyku uyuyamadığı ortaya çıktı.

Labit Karakuş'un eşi Yıldız Karakuş şunları söyledi: "Oturuduğu yerde uyuyordu. Uyandığında da gözleri kan çanağı gibiydi. Etrafa korku dolu gözlerle bakıyordu. Cinayetten bir hafta sonra eşimde gariplikler başladı. Ama Hüseyin amcayı baba gibi görüyordu."

Bu ifadelerin ardından stüdyodakiler büyük şaşkınlık yaşadı. Bügünkü canlı yayında ise yine şoke eden ifadeler yer aldı. Cinayeti evinde garip ilişkiler şaşırttı.

Bu ifadelerin ardından stüdyodakiler büyük şaşkınlık yaşadı. Olay araştırılmaya devam ediyor...


Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ece Üner'de stüdyoyu buz kesti: İşe gidiyorum deyip eşimin yanına geri dönüyormuş