Son dakika: Plajda rezil olay! TikTok'ta milyonlar izledi, tepki yağdı: İğrenç!

Son dakika haberi...Plajda çekilen ve bir sosyal medya kullanıcısı tarafından TikTok hesabında paylaşılan bu görüntüler kısa sürede milyonlarca kez izlendi. Sosyal medya kullanıcıları viral olan videonun altına 'İğrenç!' şeklinde yorumlar yaptı. Videoyu çeken 28 yaşındaki genç ise 'Bu kadar patlama yapacağını düşünmemiştim' diye konuştu.

10 Haziran 2021, Perşembe 12:50 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bir plajda güpegündüz çekilen şoke edici görüntüler, internette yayılır yayılmaz tepkiler çığ gibi büyüdü. Sosyal medyadan tepki yağan videoya, "iğrenç" diyen de oldu, tepkisini ağır sözlerle dile getiren de. Milyonlarca kez izlenen görüntüleri kaydeden genç adam ise, "Bu kadar patlama yapacağını düşünmemiştim" ifadelerini kullandı.

Bir annenin, "neredeyse işlek bir yola girmek üzere olan" başıboş çocuğuyla yeniden bir araya geldiğinde neredeyse hiç tepki vermemesi sosyal medyada günün konusu oldu. Kadının "duygusuz" tepkisi, internette şiddetli bir tepkiye yol açtı. Milyonlarca kez izlenene görüntüler viral oldu.

ANNE VE BABASINI ARAYAN KÜÇÜK BİR ÇOCUKTU

ANNE VE BABASINI ARAYAN KÜÇÜK BİR ÇOCUKTU

Geçen ay Dymchurch, Kent'teki bir plajda kaydedilen görüntülerde, Canterbury'den 32 yaşındaki Michael Currid, anne ve babasını arayan küçük bir çocuk buldu.

Michael, çocuğu, arabaların hızla geçtiği işlek bir yola çıkan merdiveni tırmanırken buldu. Ardından yakındaki insanlara çocuğun kendilerine ait olup olmadığını sordu.


"ANNE" DİYE SESLENDİ...

"ANNE" DİYE SESLENDİ...

Tam o sırada bir yandan telefonla konuşan diğer elini de çocuğa doğru uzatan bir kadın, Michael'a doğru yanaştı. Michael'ın kucağındaki çocuk ona "anne" diye seslendi.

Kadının cansız tepkisi, Michael ve olayı filme çeken 28 yaşındaki grafik tasarımcı ortağı Lex Hartop'un Pazartesi günü klibi TikTok'ta paylaşmasının ardından sosyal medya kullanıcılarını şaşkına çevirdi.


"İĞRENÇ..."

Bir sosyal medya kullanıcısı, "Yani gerçekten umursamadı mı? Endişeli değildi. minnettar değil. Vay canına, iğrenç..." diye yazdı. Bir diğeri ise "Adama teşekkür bile etmemesi ve telefonla kınuşmaya devam etmesi..." yorumunda bulundu.

Üçüncü bir sosyal medya kullanıcısı da "Bakamayacaksan çocuk yapma!" yorumunda bulundu. Annenin tepkisizliğine sinirlenen bir diğer kişi ise, "Ben olsam deliye dönerdim, kadın telefonu bile kapatmadı" ifadelerini kullandı.


ŞAKA MI YAPIYOR?

ŞAKA MI YAPIYOR?

Kadın tek kelime edemeyince hem Michael hem de görüntüleri kaydeden Lez şaşkına döndü ve "Şaka mı yapıyor" diye isyan etti. Lex, "Michael ve ben kumsalın kenarından aşağı doğru yürüyorduk ki, bir bebeğin basamakları tırmandığını fark ettik" dedi.

"Bebek, sahilden işlek bir yola çıkan beton basamakları sürünerek tırmandı. Bebek uzun bir yol kat etmiş olmalı veya görmezden gelinmiş ya da kimse tarafından fark edilmemişti."


BU KADARINI KİMSE BEKLEMİYORDU

BU KADARINI KİMSE BEKLEMİYORDU

Lex sözlerine şöyle devam etti:

"Bebeğin kız olduğuna inanıyoruz. Bebek, annesinin uzaktan döndüğünü görünce "anne" dedi. Michael onu geri verirken anne hiçbir şey söylemedi."

'Yaşananlardan ötürü şoke olduk ve bunu arkadaşlarımız ile ailemizle paylaşmak istedik. Bu kadar büyük bir patlama yapmasını beklemiyorduk" diye ekledi Lex.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Koronavirüste büyük gizem! Salgının kaynağı Çin'deki Mojiang madeni mi?