Son dakika! Volkan Demirel'den açıklama

Fenerbahçe'de kadro dışı bırakılan Volkan Demirel canlı yayında özür diledi. Soru almayan Volkan Demirel'in açıklamaları 139 saniye sürdü. Toplantının sonunda Volkan gözyaşlarını zor tuttu!

03 Ocak 2019, Perşembe 11:07 Son Güncelleme:
A A
Son dakika! Volkan Demirel'den açıklama

Kadro dışı kalan ve Ali Koç ile görüştükten sonra kadroya geri döneceği tahmin edilen Volkan Demirel, yaptığı basın açıklamasıyla Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve Asbaşkan Semih Özsoy'dan özür diledi.

Neredeyse saniyeler süren basın toplantısının ardından soru almayan Volkan Demirel, takımlar birlikte kampa katılacak.

"FENERBAHÇE İÇİN VAR OLACAĞIM"

Kısa bir açıklama yapan Volkan Demirel, başkan Ali Koç ile Asbaşkan Semih Özsoy'dan özür diledi.

Camia olarak içinde bulundukları durumun kabul edilebilir bir durum olmadığını kaydeden Volkan Demirel, ''Fenerbahçe'yi yukarılara taşımak istiyoruz. Bundan önceki gibi bundan sonra da var gücümle elimden geleni yapacağım. Geçen sürede yaşananlarla birlikte her şey geride kaldı. Önümüze bakıp Fenerbahçe'yi bulunduğu ortamdan çıkarmamız gerekiyor. Yaptığım yanlışlar, kırdığım insanlar varsa özür diliyorum. Başkanımız da çok önemli bir insan benim için. O beni çok seviyor ben de onu çok seviyorum. Başta Başkanım olmak üzere Asbaşkanımızdan da özür diliyorum. Duygularla hareket eden bir insanım, kırmış olduğum insanlar olabilir. Herkesten özür dilerim. Hep söyledim gibi, her zaman Fenerbahçe için var oldum ve böyle de devam edecektir'' dedi.

FENERBAHÇE'DEN RESMİ AÇIKLAMA

Fenerbahçe, resmi internet sitesinden bir açıklama yayınladı. Yapılan açıklamada, "Bir süre önce kadro dışı kalan futbolcumuz Volkan Demirel, bugün Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesislerimizde bir toplantı gerçekleştirerek, geçmişte yaşananlarla ilgili duyduğu üzüntüyü dile getirmiştir. Yönetim Kurulumuz, bu toplantının ardından Volkan Demirel’in durumunu tekrar değerlendirerek, kadro dışı kararının kaldırılmasına ve Volkan’ın takımımızın sezonun ikinci yarısı hazırlıkları kapsamında gerçekleştireceği Antalya kampı kadrosuna dâhil edilmesine karar vermiştir. Kamuoyunun bilgisine sunarız" denildi.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Manchester United, Carlos Tevez'i kadrosuna tekrar katmak istiyor