Son dakika: Yaşar Alptekin boşandığı eşi Nilgün Altınyay ile yeniden nikâh masasına oturacak

teve2'deki '2. Sayfa' programına konuk olan eski manken Yaşar Alptekin, kızının annesiyle yeniden evleneceğini açıkladı

23 Ekim 2018, Salı 11:30 Son Güncelleme:
A A

Bundan birkaç yıl önce eski hayatını bırakarak manevi dünyaya ağırlık veren ve hacca giden eski manken Yaşar Alptekin, katıldığı '2. Sayfa' adlı magazin programında yıllar önce boşandığı kızının annesi Nilgün Altınyay ile yeniden nikâh masasına oturacağını açıkladı.

25 yaşındaki kızı Ayris Alptekin'in ricasını kıramadığını söyleyen Yaşar Alptekin kısa bir süre önce kızıyla birlikte eski eşinin evine gittiğini ve kendisine yeniden bir araya gelmeyi, evliliği teklifi ettiğini söyledi.

Eski eşinin ilk başta şaka yaptığını düşündüğünü söyleyen Yaşar Alptekin sonrasında ise onun da bu tekliften mutlu olduğunu söyledi.

AYRILIK NEDENİ KISKANÇLIK!

AYRILIK NEDENİ KISKANÇLIK!

Ayrılıklarının sebebini kıskançlık olarak açıklayan Yaşar Alptekin ''Onun yüzünden sinemayı ve mankenliği bıraktım ancak artık beni kıskanacağını düşünmüyorum çünkü artık seçtiğim yaşam tarzı yüzünden çapkınlık ve zina yapmayacağımı bilir'' dedi.

Yaşar Alptekin, program sunucularının eski eşinin kendisinden 8 yaş büyük olduğunu hatırlatmaları üzerine yaşın aşkta belirleyici olmadığını söyledi.

Şöhretinin zirvesindeyken Gönül Yazar, Derya Arbaş, Neslihan Acar gibi ünlülerle kısa süreli ilişkiler yaşayan Yaşar Alptekin, ilk evliliğini kendisinden 8 yaş büyük olan modacı Nilgün Altınyay ile 1991 yılında yapmıştı. Çift 4 yıl evli kaldıktan sonra boşanmıştı.

O dönem aralarındaki yaş farkı nedeniyle eleştirilen Nilgün Altınyay, ''Yaş farkı çok önemli değil, evlilikte önemli olan aşktır'' açıklamasında bulunmuştu.

Nilgün Altınyay ve kızı Ayris

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Oyuncu Amy Schumer hamile olduğunu açıkladı!