Türkiye (Son Dakika)80 yaşında canına kıymak istedi, 'Neden yaptın?' sorusuna verdiği yanıt üzdü

80 yaşında canına kıymak istedi, 'Neden yaptın?' sorusuna verdiği yanıt üzdü

80 yaşında canına kıymak istedi, 'Neden yaptın?' sorusuna verdiği yanıt üzdü

Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde yaşlı adam, 5. kattaki evinin penceresinden atlamak üzereyken polis tarafından kurtarıldı. 80 yaşındaki Recep G., ambulansa götürüldüğü sırada, "Neden öyle bir şey yaptın" diyen gazeteciye, "Öyle icap etti. Ne desem yalan olur. Ama kafam yerinde daha. O kadar ekibi buraya getirdiğime cidden üzüldüm" diye konuştu.

Havuzlar Mahallesi Anneler Caddesi üzerinde tek başına yaşadığı 5. kattaki evinin camına çıkan Recep G., metrelerce yüksekten aşağı atlamak istedi.

5'inci kattan atlamak istedi, son anda polis kurtardıTekirdağ'ın Çorlu ilçesinde yaşlı adam, 5. kattaki evinin penceresinden atlamak üzereyken polis tarafından kurtarıldı. 80 yaşındaki Recep G., ambulansa götürüldüğü sırada, "Neden öyle bir şey yaptın" diyen gazeteciye, "Öyle icap etti. Ne desem yalan olur. Ama kafam yerinde daha. O kadar ekibi buraya getirdiğime cidden üzüldüm" diye konuştu.

 "KİMSE YAKLAŞMASIN, ATARIM KENDİMİ"

İhbar üzerine kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri, yaşlı adamın evine girdi. Camdan sarkmak isteyen Recep G.'nin, "Kimse yaklaşmasın, atarım kendimi" demesi üzerine itfaiye ekipleri branda gerdi. Eve girmeyi başaran polis ekipleri, yaşlı adamın yanına yaklaşıp, elinden tutarak 5. kattan aşağı atlamasını engelledi.

80 yaşında canına kıymak istedi, Neden yaptın sorusuna verdiği yanıt üzdü

"AMA KAFAM YERİNDE DAHA"

Yaşlı adam, ambulansa götürüldüğü sırada, "Neden öyle bir şey yaptın?" diyen gazeteciye, "Öyle icap etti. Ne desem yalan olur. Ama kafam yerinde daha" diye konuştu. Cama çıktığına da pişman olduğunu ifade eden Recep G., "O kadar ekibi buraya getirdiğime cidden üzüldüm" dedi.

SAĞLIK DURUMU İYİ

Sağlık ekiplerinin müdahale ettiği Recep G. ambulansla Çorlu Devlet Hastanesine kaldırıldı. Recep G.'nin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

80 yaşında canına kıymak istedi, Neden yaptın sorusuna verdiği yanıt üzdü

SIRADAKİ HABER