Türkiye (Son Dakika) Afrika uyruklu kadını takip eden genç bina girişinde korkuyu yaşattı! O anlar kamerada

Afrika uyruklu kadını takip eden genç bina girişinde korkuyu yaşattı! O anlar kamerada

Afrika uyruklu kadını takip eden genç bina girişinde korkuyu yaşattı! O anlar kamerada

Kağıthane'de elindeki poşetlerle binanın kapısına gelen Afrika uyruklu kadın, kendisini takip eden bir genç tarafından kapkaça uğradı. Genç kadının, kapkaççının peşinden koştuğu anlar kameraya yansıdı.

Geçtiğimiz Perşembe günü saat 17.30 sıralarında Kağıthane Gürsel Mahallesi'nde meydana gelen olayda Afrika uyruklu olduğu ve tercümanlık yaptığı öğrenilen genç bir kadın, işten çıktıktan sonra evinin yakınlarındaki bir markete gitti.

Burada alışveriş yapan kadın, satın aldıklarını poşetlere koyduktan sonra evine gitmek üzere yola koyuldu. Genç kadın evine giden merdivenlerden inerek binaya giriş yapacağı esnada kendisini takip eden bir şahıs tarafından kapkaça uğradı. Cep telefonu çalınan ve neye uğradığını şaşıran kadın çığlık attıktan sonra poşetleri bırakıp kapkaççının peşinden koştu. Kadının bir süre kovaladığı şahıs ardından kaçarak izini kaybettirdi.

Kapkaççıyı kovaladı

Kapkaç anı ve sonrasında yaşananlar ise güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde, kadın elindeki poşetlerle yaşadığı eve girmek üzere binanın girişine geliyor. Takip eden şahıs ise kadına arkasından yaklaşıyor. Hızlı bir şekilde kadının cebinden cep telefonunu çalan şahıs koşarak kaçmaya başlıyor. Kısa bir süre duran kadın ardından poşetleri yere bırakıp şahsın peşinden koşmaya başlıyor. Şahsın arkasından bağıran kadın daha sonra peşinden gitmeye devam ediyor.

Üstünden düşen tornavidadan parmak izi alındı

Olayın ardından dehşeti yaşayan kadının diğer cep telefonundan yaptığı ihbar üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Kısa sürede olay yerine gelen polis, kadının yaşadığı binadaki güvenlik kamera görüntülerini incelemeye aldı. Polis, görüntülerden eşkalini tespit ettiği şahsı yakalamak için çalışma başlatırken, olay yeri inceleme ekipleri ise üstünden üzerinden düştüğü düşünülen tornavidanın üzerinde parmak izi incelemesi yaptı. Kapkaççıdan şikayetçi olan kadın ise ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü.

SIRADAKİ HABER