Türkiye (Son Dakika) Aşı çağrısı dikkat çekmişti, hayatını kaybetti! '5 gündür ölmekten beter durumdayım'

Aşı çağrısı dikkat çekmişti, hayatını kaybetti! '5 gündür ölmekten beter durumdayım'

Aşı çağrısı dikkat çekmişti, hayatını kaybetti! '5 gündür ölmekten beter durumdayım'

Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde, koronavirüse yakalandıktan sonra sosyal medya hesabından yaptığı aşı çağrısı dikkat çeken lokanta işletmecisi Onur Öztürk Hacıosmanoğlu 14 gün sonra hayatını kaybetti.

Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde, lokanta işletmecisi Onur Öztürk Hacıosmanoğlu (42), koronavirüse yakalandıktan sonra sosyal medya hesabından aşı olunması çağrısı yaptı. Aşı yaptırmadığı belirtilen Hacıosmanoğlu, paylaşımından 14 gün sonra hayatını kaybetti.

"5 GÜNDÜR ÖLMEKTEN BETER DURUMDAYIM"

Çorlu'nun Omurtak Caddesi ile Eski Sanayi Sitesi'nde lokanta işletmeciliği yapan, evli ve 1 çocuk babası Onur Öztürk Hacıosmanoğlu, koronavirüse yakalandı. Bir süre evinde tedavi gören Hacıosmanoğlu, sağlık durumu ağırlaşınca 4 Eylül'de Çorlu Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Aşı olmadığı belirtilen Hacıosmanoğlu, 5 Eylül'de sosyal medya hesabından aşı çağrısı yapıp, 'Arkadaşlar, aşınızı mutlaka yaptırın. 5 gündür ölmekten beter durumdayım ve hastanede tedavim devam ediyor. Her an ölmek gibi bir şey bu lanet virüs. Kendinizi, ailenizi düşünün ve bir dakika bile kaybetmeden aşı randevusu alın. Çok zor bir illet, her an acı çekerek ölüp, ölüp diriliyorsunuz. Bir de yoğun bakımdakiler, boğazları delinenler mi istersin her şey çok kötü çok. Hemen aşı yaptırın. Gelip sizi bulacak aksi halde vakalar zaten zirvede sıra sizde' paylaşımında bulundu.

ÇORLU ESNAFI BÜYÜK ÜZÜNTÜ YAŞADI

Onur Öztürk Hacıosmanoğlu, paylaşımının ardından 8 Eylül'de yoğun bakıma alındı ve dün doktorların tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamadı. Hacıosmanoğlu'nun ölümüyle başta ailesi, arkadaşları olmak üzere Çorlu esnafı büyük üzüntü yaşadı.

SIRADAKİ HABER