Türkiye (Son Dakika)Güne Başlarken | 2 Haziran 2022

Güne Başlarken | 2 Haziran 2022

Güne Başlarken | 2 Haziran 2022

Günaydın! Mottomuz belli: Gün başlarken herkes için 24 saattir!

Güne Başlarken | 2 Haziran 2022

Sen uyurken neler oldu?

Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Büyükelçi Tanju Bilgiç, “Almanya Federal Cumhuriyeti Şansölyeliği tarafından yapılan ülkemiz aleyhindeki mesnetsiz açıklamaları kuvvetle kınıyor ve reddediyoruz. Almanya’nın Yunanistan’ın provokasyon tuzağına düşerek ülkemizi karalama kampanyasına katılması kabul edilemez” dedi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, günlük yayınlanan Covid-19 tablosunun, 1 Haziran'dan itibaren haftalık olarak yayınlanacağını duyurdu.

Kırşehir'de, ünlü halk ozanı merhum Neşet Ertaş’ın kız kardeşi Nadiye Ertuğrul, ağabeyinin hayatının film olarak çekilmesine tepki gösterdi. Ertuğrul, "Biz ablamla hastaneye gittiğimizde ağabeyim bize 'Bacım benim filmim için sizin başınızı çok ağrıtırlar, sakın bunlara müsaade etmeyin' dedi. O öyle dedikten sonra biz nasıl müsaade edelim. Film için hiçbirimizin rızası yok" dedi.

Ünlü aktör Johnny Depp ile eski eşi Amber Heard arasındaki hakaret davasında kazanan Depp oldu. Jüri, Heard’ün Depp’e 15 milyon dolar tazminat ödemesine karar verdi.

Denizli’nin Acıpayam ilçesinde kamyonetle kafa kafaya çarpışan otomobilin tarlaya uçması sonucu meydana gelen kazada anne ve bebeği öldü, 1’i ağır 3 kişi yaralandı. Kazanın ardından ailenin yanına gelen kamyonet sürücüsü, "Geçmiş olsun, isteyerek olmadı" deyip olay yerinden kayboldu.

Güne Dair Notlar

  •  2 Haziran günü saat 7.35'te dolar 16,45 TL, euro ise 17,58 TL.
Hava durumu ise şöyle:

Detaylı hava durumu için şöyle alalım: Meteoroloji

Güne Başlarken | 2 Haziran 2022

Akşam TV'de ne var?

Kanal D: 20.00 Yerli Dizi: Camdaki Kız: STAR TV: 20.00 Sinema: Zor Ölüm 3, ATV: 20.00 Bir Zamanlar Çukurova

SHOW TV: 20.00 Güldür Güldür Show, TRT 1: 20.00 Sinema: Charlie’nin Çikolata Fabrikası

Güne Başlarken | 2 Haziran 2022

Akşama ne yesek?

  • YAYLA ÇORBASI
  • ENGİNAR
  • ŞEHRİYELİ BULGUR PİLAVI
  • BROWNİE CHEESECAKE 

Tarifler için tıklayın!

 

 

Güne Başlarken | 2 Haziran 2022

Günlük burç yorumları

KOÇ: Dostlarınızın fikirlerine karşı ilgisiz davranabilir ve kendi düşünceleriniz doğrultusunda hareket etmek isteyebilirsiniz. Etrafınızdaki kişilerin sizi olan davranışlarından farklı anlamlar çıkarmanız mümkün.

BOĞA: Kendinizi aşma konusunda başarılı çalışmalar içindesiniz. Mesleki anlamda sezgilerinizi ustaca kullandığınız için takdir ediliyorsunuz. Ailenizle ilgili yapıcı davranışlar sergilemenize rağmen yorgunsunuz.

İKİZLER: Duygusal yaşantınızda hareketlenme var. Bulunduğunuz ortamlarda duygusal etkilenmeler yaşamanız mümkün. Tanışacağınız kişilerle farklı bir elektrik yakalayabilirsiniz. Egonuzun yüksek olduğu bir gün.

YENGEÇ: Disiplininizi güçlü tutmayı başaracağınız bugün, olayları izleyeceksiniz. Seyirci kalmayı başarır ve kendinizi denetleyebilirseniz, olayların seyri istediğiniz boyuta gelecektir. Sabırlı olmalısınız.

ASLAN: Duygularını açıklama konusunda cesur davranıyorsunuz. Bugün, hayal gücünüzü kullanabileceğiniz alanları tespit ederek, enerjinizi olumlu bir şekilde yöneteceksiniz. Disiplininiz mükemmel, doğru yoldasınız.

BAŞAK: Birlikte çalıştığınız kişilerin yaratıcı ve renkli fikirlerinden etkilenmemeniz mümkün değil. Bugün onlarla ortak proje üretebilirsiniz. Geleneksel yapınızı zorlayacak olaylardan uzak kalmaya çalışmalısınız.

TERAZİ: İş yaşantınızda farklı düşüncelere sahip olsanız bile, inatçı ve pratik davranışlarınız sayesinde işinizde disiplini kurmayı başaracaksınız. Duygusal konularda esnek ve yumuşak davranmayı yeğlemelisiniz.

AKREP: Yakın ilişkilerinizde belli bir mesafeyi koruma taraftarısınız. Bugün, maddi konularla ilgili geniş bir araştırma ve seçim yelpazesine sahip olabilirsiniz. Mesleki anlamda disiplin kazanmaya çalışıyorsunuz.

YAY: Duygusal konuların sizi etkilemesine izin veriyor, herkesin sorunlarından etkileniyorsunuz. Bugün dostlarınızın sizden bekledikleri destekleri imkanlarınız dahilinde onlara vermek isteyebilirsiniz.

OĞLAK: Çevrenizdeki olayların sağlayacağı olanakların farkındasınız. Bugün, girişimci yönlerinizi özgürce kullanacaksınız. Olumlu düşünmeniz sayesinde başarılı oluyorsunuz. Çevrenizle fikir birliği içindesiniz.

KOVA: Bugün, duygularınız sizi olumlu etkiliyor. Arkadaşlarınızla güçlü bağlar oluşturacaksınız. İstediğiniz başarıyı elde etmek ve gücünüzü ortaya koymak için detaylara özen gösterin. Adımlarınızı sıkı atmalısınız.

BALIK: Sevdiklerinize her konuda destek vermekten yanasınız. Ailenizin kadınlarıyla ilgili duygusal olaylar gündeme gelebilir. Karşılıklı güven duygularının öne çıkmasıyla rahatça paylaşım yapabileceksiniz.

SIRADAKİ HABER