Türkiye (Son Dakika) Son dakika: Düzce'de TEM Otoyolu İstanbul istikametinde kaza! 30 araç birbirine girdi

Son dakika: Düzce'de TEM Otoyolu İstanbul istikametinde kaza! 30 araç birbirine girdi

Son dakika: Düzce'de TEM Otoyolu İstanbul istikametinde kaza! 30 araç birbirine girdi

TEM Otoyolu Düzce geçişi İstanbul istikametinde zincirleme kaza oldu. 30 araç birbirine girdi. Kaza sebebiyle çok sayıda kişi yaralandı. Yaralılar, ambulanslarla hastaneye götürüldü. Yoğun çalışmaların ardından İstanbul istikametinde ulaşım tek şeritten sağlandı. CNN TÜRK ekibinden Esra Emral, '10 dakika içinde 3 büyük kaza arka arkaya oldu. Ambulansların içinde yaralılara toplu halde müdahale ediliyor Çok sayıda yaralı var. İnsanlar ciddi anlamda panik olmuş durumda. ' dedi.

İstanbul otoyolu Zonguldak karayolu ayrımında yaklaşık 30 aracın birbirine girdiği zincirleme kaza meydana geldi.

Kaza, TEM Otoyolu Düzce geçişi İstanbul istikametinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, yoğun kar yağışı yüzünden yollarda oluşan buzlanma sebebiyle çok sayıda yaklaşık 30 araç birbirine girdi. Kaza sebebiyle çok sayıda kişi yaralandı.

'10 DAKİKA İÇİNDE ARKA ARKAYA 3 BÜYÜK KAZA'

Bölgede bulunan CNN TÜRK ekibinden Esra Emral'ın aktardığı bilgilere göre; "Yaklaşık 30 araç var. Ambulansların içinde yaralılara toplu halde müdahale ediliyor Çok sayıda yaralı var. İnsanlar ciddi anlamda panik olmuş durumda. İstanbul yönüne yol tamamen kapanmış durumda. 10 dakika içinde 3 kaza arka arkaya oldu.

Araçları ben sayamadım ama yetkililerden aldığım bilgiye göre 30 civarında araç kazaya karışmış durumda. Her şey gözümün önünde yaşandı, gerçekten korkunç bir andı. Burada bir can pazarı var. Yaralıları sedye ile taşımaya çalışıyorlar. Büyük bir karmaşa var" dedi.

İhbarla bölgeye çok sayıda ambulans, itfaiye, Trafik ve Karayolları ekipleri yönlendirildi. Kazada 25 kişi yaralandı. İlk müdahalenin ardından yaralılar, Düzce ve Sakarya'daki hastanelere kaldırdı. Hasar gören araçlar çekici ile yoldan kaldırılmaya başlandı. Yol kontrollü olarak trafiğe açılırken, araçları kaldırma çalışmaları sürüyor.

YOL TEK ŞERİTTEN ULAŞIMA AÇILDI

Düzce'de TEM Otoyolu'nda meydana gelen zincirleme kazada hasar gören TIR ve otobüsler yol kenarına çekildi. Diğer araçların bir kısmı da çekicilere yüklenerek yoldan kaldırıldı. Yoğun çalışmaların ardından İstanbul istikametinde ulaşım tek şeritten sağlandı.

SIRADAKİ HABER