Türkiye (Son Dakika) Süper Loto’da büyük ikramiye 21 milyon TL'yi aştı

Süper Loto’da büyük ikramiye 21 milyon TL'yi aştı

Süper Loto’da büyük ikramiye 21 milyon TL'yi aştı

Merakla beklenen Süper Loto çekilişi sona erdi. Çekiliş, Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı olarak yayınlandı. Bu akşamın kazandıran şanslı numaraları 3, 8, 33, 37, 38 ve 44 oldu.

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Süper Loto çekilişi canlı yayınla gerçekleştirildi. Süper Loto çekilişinde şanslı numaralar 3, 8, 33, 37, 38 ve 44 oldu. Süper Loto'da 22 milyon 225 bin 615 TL devretti.

Süper Loto; Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü 21.30'da çekiliyor.

SÜPER LOTO SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Süper Loto oynamanın kuralları

1 ile 60 sayı arasından 6 adet sayının bilinmesine dayanan bir oyun olan Süper Loto’da en az 2, en fazla 6 adet sayıyı doğru tahmin ederek farklı miktarlarda ikramiye kazanılıyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor. Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de Süper Loto oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Süper Loto’da her kolonun fiyatı ise 3 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşmak mümkün.

Çekilişler canlı olarak yayınlanıyor

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

SIRADAKİ HABER