Son fotoğrafı çok konuşulmuştu! Sevgilisi gerçeği açıkladı

Masumlar Apartmanı dizisinde Han karakterine hayat veren Birkan Sokullu, sosyal medyada yayılan bir fotoğrafıyla hayranlarını şaşırtmıştı. Sevgilisi Eda Gürkaynak ise konuyla ilgili açıklama yaptı.

19 Temmuz 2021, Pazartesi 21:11 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ünlü oyuncu Birkan Sokullu, klip oyunculuğu ve Best Model yarışmasından dizi setlerine transfer olmuş bir isimdi. Yıllarca pek çok rolde oynayan Birkan Sokullu'nun yıldızının parladığı ilk proje "Kurt Seyit ve Şura" oldu. 

Yakışıklılığının yanı sıra oyunculuğuyla da adından söz ettiren Birkan Sokullu, 2016'nın en sevilen dizilerinden "Hayat Şarkısı" sayesinde kariyerinin dönüm noktasını yaşadı.

Geçtiğimiz sezonun en sevilen dizilerinden 'Masumlar Apartmanı'nda da başrol oynayan ünlü oyuncu, hayran kitlesini çok büyüttü ve popülerliğinin zirvesine çıktı.

Uzun kıvırcık saçlarıyla tanıdığımız Birkan Sokullu'nun sosyal medyada yayılan bir fotoğrafı da bomba etkisi yarattı.

Kariyerinin zirvesini kıvırcık ve hafif uzun saçlarıyla gören Birkan Sokullu'nun dün yayılan kısa saçlı fotoğrafı sosyal medyada olay yarattı.

Bu fotoğrafın "Masumlar Apartmanı"nın yeni sezonu için imaj çalışması olduğu konuşuldu

"Saçlar yerinde"

"Saçlar yerinde"

Birkan Sokullu'nun sevgilisi Eda Gürkaynak "Her şey yolunda, saçlar yerinde." açıklamasıyla hayranlarının yüreğine su serpti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ebru Şallı'dan göğüs dekolteli spor pozu