Sonbahar dekorasyon fikirleri

Yaz mevsiminin bitmesi ve yağmurlu havaların gelmesiyle birlikte evinizde sonbahar hazırlıkları yapıp daha sıcak ve samimi dekorasyonlar elde edebilirsiniz. Sonbahar sıcaklığını evinize yansıtacak dekorasyon fikirleri haberimizde.

29 Ekim 2020, Perşembe 13:10 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ufak dokunuşlarla evinizde sonbahar sıcaklığına yer açmaya ne dersiniz? Küçük ayrıntılarda yapılan değişikliklerle sonbahar renklerini birleştirerek evinizi ve kendinizi sonbahara hazırlayın.


Kış bahçeleriyle başlayın

Kış bahçeleriyle başlayın

Kapalı balkon veya kış bahçeniz varsa değişme bu alanlardan başlayın. Minik, rengarenk veya kokulu mumlar kış bahçenize çok yakışacak. 


Vazo çiçekleri

Vazo çiçekleri

Evinizde her daim vazo çiçekleri bulunduruyorsanız bu alışkanlığınıza devam edin. Yaz çiçekleri bitmiş olabilir ama sonbahar rengine bürünmüş ağaç yaprakları ve kış çiçekleriyle hazırlayacağınız buket evinize sıcaklık katacak. 


Dinlenme köşesi

Dinlenme köşesi

Yazın koşuşturmalı hareketliliği günden güne azalmaya başladı. Bu nedenle kendinize minik bir kitap okuma alanı, hobi alanı veya dinlenme alanı yaratın. Bu alanı oluştururken yine mum kullanmayı ve dinlenme koltuğunuza ufak bir diz battaniyesi atmayı unutmayın. 


Kilim halıları kaldırın

Kilim halıları kaldırın

Evde yapabileceğiniz en büyük değişiklik ise yazlık kilim halıları kaldırıp kışlık halılarını sermek olacaktır. 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kışın bakımı kolay olan kış çiçekleri