Sonbahar ve kış aylarında mini etek giymenin püf noktaları

Kışın bacaklarınız üşüyecek kaygısıyla mini etek giymek istemiyor olabilirsiniz. Ancak doğru kombinler ve önlemlerle sonbahar ve kış aylarında da mini eteklerinizi rahatça kullanabilirsiniz.

27 Ekim 2018, Cumartesi 15:09 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Mini eteklerinizi uzun kabanlarla kombinleyin. Bu hem bacaklarınızı daha çok korur ve üşümelerini engeller hem de kabanın içindeki kombini saklayarak sürprizleri mümkün kılar...

Kışın hem soğuktan korunmak hem de mini etek mi giymek istiyorsunuz. O zaman hem estettik hem de soğuktan korunmak amacıyla mini eteğinizin altına tozluk giyerek, kalın çorap giyerek yada dar pantolon giyerek mini eteğinizi kombinleyebilir aynı zamanda farklı bir tarz yaratmış olabilirsiniz.

Aynı zamanda mini eteğinizi ince çorap yüksek çizmelerle de kombinleyerek ünlüler gibi şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. Herkes tayt giymek istemeyebilir ya da her fizikte tayt düzgün bir görünüm sağlamayabilir.

İngiliz Moda Ödüllerine gitmeden önce Londra çevresindeki gece eğlencelerine giden, Alexa Chung ve Poppy Delevingne gibi şık kadınlar kış mevsiminde soğuktan korunmak için sürekli hareket etmektedir. Vücut ısısını korumak için aynı zamanda yürüyüş de yapmak bacaklarda ısınmaya neden olacaktır.

Mutlaka külotlu çorap ile giyin; bu kalçalarınızın da üşümesini engelleyecektir.

vücudunuzu saran kıyafetler giyin: Eğer vücudunuzun güzel görünmesini aynı zamanda da sıcak kalmasını istiyorsanız vücudunuzu saran kıyafetler giyebilirsiniz. Sıcak bir kazak ve bot ile şortunuzu kombinlediğinizde çekici bir trend yakalamış olursunuz.

Sadece Şeritli çorap, tayt, pantolon giyebilirsiniz: Aslında Hollywood yıldızları bile bu sezon çıplak bacakları tercih etmemişler. Ancak mini elbise giymekten de vazgeçmemişler ve mini etek ve elbiselerini patenci ayakkabı ve ayak bileğine kadar uzanan pantolonlarla kombinlemişler...

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Dünyanın en iyi giyinen 10 erkeği