Sonbaharın öne çıkan 6 makyaj trendi

Sonbahar için makyaj trendleri ve eğilimlerini konuşmanın tam zamanı! Podyumdan sokaklara yayılmaya hazırlanan ilham dalgalarını kısaca özetledik  

13 Eylül 2017, Çarşamba 20:00
A A
Monokrom Etkisi

Monokrom Etkisi

Monokrom etki için, şeftali ya da pembe tonları tercih etmek isabet olacak. Bu tonlardan en sevdiğiniz rengi seçtikten sonra yanaklara biraz gölge, gözlere ve dudaklara da aynı tonu uyguladınız mı işlem tamam. Makyajda tek renk cazibesi için şimdi hazırsınız.  

Yenilikçi Göz Makyajı

Yenilikçi Göz Makyajı

Bu sezon klasik kedi gözü makyajını daha yenilikçi kullanmak için hazır mısınız? Renkli vuruşlar olmazsa olmaz. Çizgiyi uzatmak ya da istediğiniz gibi kalınlaştırmak ise size kalmış.

Dumanlı Göz Kapakları

Dumanlı Göz Kapakları

Dumanlı göz makyajı, her zamankinden daha iyi bir şekilde geri döndü. Sevdiğimiz koyu renk göz makyajı için şimdi tam sırası. Mat siyahlar bu iş için biçilmiş kaftan.  

Renkleri Karıştırın

Renkleri Karıştırın

Soğuk havalarda, makyajda canlı renk kullanmak elbette ki kendinizi daha iyi hissettirecek. Renk paletleri her zamankinden daha cesur ve daha parlak ne de olsa.  

Güçlü Kirpikler

Güçlü Kirpikler

Güçlü kirpikler kadar daha cesur bir görünüm olamaz herhalde. Maskara yığını haline getirmek için elinizden geleni yapabilirsiniz.  

Vamp Dudaklar

Vamp Dudaklar

Parlak renklerden hoşlanmayanlar için en ideal görünüm ise cesur ve koyu dudaklar. Koyu kahverengi için yeşil ışık yakmanın tam zamanı. Kaynak: marieclaire

Sıradaki haber yükleniyor...