Songül Karlı bombayı patlattı! Zor günler artık geride kaldı

Eski eşi Metin Yüncü tarafından dolandırıldığı için evine haciz gelen ve çok zor günler geçiren Songül Karlı için kötü günler bitiyor. Mekan çıkışı görüntülenen Karlı, muhabirlerin sorularını yanıtladı.

17 Mart 2021, Çarşamba 22:28 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Eski eşi Metin Yüncü tarafından dolandırıldığı için evine haciz gelen ve çok zor günler geçiren Songül Karlı, ekranlara geri dönüyor.

Bir mekan çıkışı kendisini bekleyen basın mensuplarıyla sohbet eden Karlı, yeni bir proje ile ekranlara geri döneceğinin müjdesini verdi.

Sosyal medya hesabından yayınladığı pozlarla magazin gündeminden düşmeyen Songül Karlı, önceki akşam Bebek'teki bir mekandan çıkarken görüntülendi.

Uzun süredir ekranlarda olmayan Karlı, yeni projesinden bahsederek "Televizyon programı hazırlıyorum.


Biraz geç kaldığımı düşünüyorum. Ekranlara geri döneceğiz inşallah. Ekranlara geri dönmek için mücadele veriyoruz" dedi.

Muhabirin "Sanki önünüze taş koyuyorlarmış gibi anladım" demesinin üzerine sözlerine devam eden Karlı, "Herkes herkese taş koyuyor bu sadece benim için geçerli değil. Yapacak bir şey yok. Başıma çok geldi böyle şeyler" ifadesini kullandı.

"MAHALLE KAVGASIYLA CEVAP VERMEK İSTEMİYORUM"

"MAHALLE KAVGASIYLA CEVAP VERMEK İSTEMİYORUM"

Kendisini dolandıran eski eşi hakkındaki sorulara cevap vermekten kaçınan şarkıcı "Mahalle kavgasıyla yalan yanlış şeylere cevap vermek istemiyorum" demekle yetindi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ajda Pekkan ile Bülent Çavuşoğlu aşkında ikinci perde: Tekrar barıştılar