'Sonuna kadar zorlamamız lazım'

'Sonuna kadar zorlamamız lazım'

A Milli Takım'ın 1-1 berabere kaldığı Macaristan maçının ardından teknik direktör Abdullah Avcı, sahadaki oyuncuların çok iyi mücadele ettiğini ve bundan sonraki maçlarda şansları devam ettiği sürece zorlayacaklarını söyledi

26 Mart 2013, Salı 23:44 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

A Milli Takım'ın 1-1 berabere kaldığı Macaristan maçının ardından teknik direktör Abdullah Avcı, sahadaki oyuncuların çok iyi mücadele ettiğini ve bundan sonraki maçlarda şansları devam ettiği sürece zorlayacaklarını söyledi.

Macaristan karşısında Milli Takım'ın ortaya koyduğu oyundan çok memnun olduğunu belirten teknik direktör Abdullah Avcı, "Bugün sahadaki oyuncular, çok dengeli bir şekilde oyun disiplini içerisinde pozisyonlar üretti. Bu anlamda söyleyecek bir şey bulamıyorum. Ancak Macaristan, ilk yarıda bir duran toptan pozisyon buldu. İkinic yarıda da taçtan verdiğimiz pozisyon var. Golden sonra da maçı çevirmek için herşeyi yaptılar. Oyuncularım bugün çok fazla istedi, çok pozisyona girdi ama istediklerini alamadılar. Futbol böyle bir oyun. Oyuncularımı tebrik ediyorum" dedi.

Ufak bir şansımız da olsa sonuna kadar zorlamamız lazım. Bugün oynanan oyun da beni çok tatmin etti. Bu böyle olduğu sürece kesinlikle bir ivme kazanırız diye düşünüyorum. Bu kadar güzel bir oyunun karşılığında, tribünleri dolduran bu insanları mutlu etmek isterdik" şeklinde konuştu.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Trabzonspor Kasımpaşa deplasmanında 3 puanı aldı