Sony, Wena saat için bağış topluyor!

Sony, yeni akıllı saat projesi için bağış toplamaya başladı

02 Eylül 2015, Çarşamba 00:15
A A
Sony, Wena saat için bağış topluyor!

Son dönemlerde sıkça gündeme gelen Kickstarter ve Indiegogo gibi bağış toplama sitelerine benzer topluluklar var. First Flight bunlardan biri. Sony’nin kendi sitesi olan First Flight, ilk konuklarından biri olan Wena Wrist isimli akıllı saati ağırlıyor. Sony desteğiyle geliştirilen ürün kullanıcıların bağışlarına açıldı. Wena isimli akıllı saat hedeflediği bağış rakamını %84 oranın geçti yani neredeyse beklentinin iki katı ilgi gördü.

Wena Wrist isimli akıllı saat klasik bir tasarıma sahip. Saatin odakladığı 3 temel özellik var. Birincisi NFC desteğiyle mobil ödemeleri gerçekleştirmek. İkincisi LED ışıkları ve titreşim ile kullanıcılara akıllı telefon bildirimlerini iletmek. Üçüncü hedef ise aktivite takibi yaparak yaşamsal verilerin izlenmesini sağlamak.

 

 

Wena Wrist, Android ve iOS desteğine sahip olacak. 2016 yılının Mart-Nisan aylarında satışa çıkması bkeleniyor. Ürün 287-576 Dolar aralığında farklı versiyonlar ile satışa çıkacak. Wena Wrist isimli akıllı saatin tanıtım videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 

 

Çocuklarınızı takip etmek için 6 araç!

Sıradaki haber yükleniyor...