Sony Xperia Z4'e Tepki Yağıyor!

Japonya’da Xperia Z4 adı altında çok kısa bir süre önce satışa sunulan ve bizlerin Xperia Z3+ olarak tanıdığı cihaz, Japon kullanıcılardan gelen şikâyetlere göre aşırı derecede ısınıyormuş.

11 Haziran 2015, Perşembe 23:19
A A
Sony Xperia Z4'e Tepki Yağıyor!

 

Sony merakla beklenen yeni Xperia modelini ilginç bir şekilde Sony Xperia Z4 adı ile değil Xperia Z3+ ismiyle tanıtmıştı. Bunun sebebi olarak ise cihazın aslında beklenen Z4 modeli olmadığı sadece güncellenmiş bir cihaz olduğu söylendi.

 

Qualcomm’un Snapdragon 810 yongaseti de Xperia Z3+ ile birlikte üretim bandında buluştu. Akıllara ilk olarak çok ısınan Snapdragon 810 yongaseti ile ilgili olası problemler geldi.

 

“Neden Xperia Z4 değil de Z3+ adı verildi?” Sony, revize edilmiş Snapdragon 810 yongaseti kullanıldığını dile getirmiş olsa da gelişmeler beklenenin gerçekleştiğini gösteriyor.

 

 

Xperia Z3+ modelinin paylaşılan bir ilk örnek videosunda cihazın kamera uygulamasında ciddi derecede ısındığı görülmüştü.

 

Benzeri bir sorun şimdi de Japonya’daki Xperia Z4 sahiplerini vurdu. Sadece Japonya’da Z4 adı ile son kullanıcıya merhaba diyen Xperia Z3+, özellikle de Twitter’daki paylaşımlara bakacak olursak ciddi anlamda ısınma problemi yaşıyor.

 

iPhone 5s Hayat Kurtardı!

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.