Sophie Turner paparazzileri topa tuttu: Midem bulanıyor!

Geçtiğimiz yıl temmuz ayında ilk bebeğini kucağına alarak anne olmanın heyecanını yaşayan genç oyuncu Sophie Turner, şimdiye kadar yüzünü hiç göstermediği kızının fotoğraflarını çeken paparazzilere sitem etti.

18 Mayıs 2021, Salı 08:43 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

'Game of Thrones' (Taht Oyunları) dizisinde canlandırdığı 'Sansa Stark' karakteriyle ünlenen İngiliz oyuncu Sophie Turner, şarkıcı eşi Joe Jonas ile birlikte ilk bebeklerini geçtiğimiz yıl temmuz ayında kucaklarına almıştı. Hamilelik döneminde pek fotoğraf paylaşmayan ve doğumdan sonra da kızının yüzünü hiç göstermeyen Turner, geçtiğimiz gün bebeğinin fotoğraflarını çeken basın mensuplarına kelimenin tam anlamıyla ateş püskürdü.


'İSTEMİYORUM'

'İSTEMİYORUM'

25 yaşındaki İngiliz oyuncu, önce yayınlayıp daha sonra sildiği videoda; "Şimdi uyandım. Sanırım dün bir grup paparazzi kızımın fotoğrafını çekmeyi başarmış. Kızımın fotoğraflarını sosyal medyada paylaşmıyorum ve paparazzilerden ne pahasına olursa olsun kaçıyoruz, çünkü fotoğraflarının yayınlanmasını kesinlikle istemiyorum!" ifadelerini kullandı.

"O benim kızım... Bu hayatta fotoğrafının çekilmesini istemedi" diyen Turner, daha sonra küfürlü ifadelerle kızgınlığını dile getirdi.

Ünlü yıldız, sözlerine; "Yetişkin adamların izinsiz şekilde bir bebeğin fotoğraflarını çekmesi korkunç... Midem bulanıyor, iğreniyorum ve saygıyla herkesten bizi takip etmeyi, kızımızın fotoğraflarını çekmeyi ve özellikle de onları basmayı bırakmalarını istiyorum. Bu çok iğrenç ve izin almıyorsunuz" diye devam etti.


Sophie Turner 2019 yılında 'Jonas Brothers' grubunun vokalisti Joe Jonas ile dünyaevine girmişti. Ünlü çift, ilk çocukları Willa'yı geçtiğimiz yıl temmuz ayında kucaklarına almıştı.


Oyunculuk kariyerine üç yaşında başlayan Turner'ın ilk televizyon dizisi deneyimi 'Game of Thrones' (Taht Oyunları) ile oldu. Güzel oyuncu, dizide soylu bir aileden gelen duygusal ve hayalperest genç kız 'Sansa Stark' karakterini canlandırmış ve bu sayede şöhreti yakaladı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Manken Didem Soydan'a hakaret eden sanık hakim karşısında: Kim, nasıl yaptı bilmiyorum