Sosyal medyada aşık oldu, görünce şaşkına döndü

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da, bugün akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. 18 yaşındaki Doğa Düzgün, sosyal medyadan tanıştığı kişinin fotoğraftaki olmadığını görünce şaşkına döndü.

13 Aralık 2019, Cuma 02:50 Son Güncelleme:
A A
Sosyal medyada aşık oldu, görünce şaşkına döndü

18 yaşındaki Doğa Düzgün geçtiğimiz nisan ayında sosyal medya üzerinden Ali İhsan Düzgün isimli şahısla tanışmış ve yaklaşık 1 ay sonra hayatının aşkını bulduğunu düşünerek gelin olacağı günü beklemeye başlamıştı. 1 aylık yazışmada kendini galerici ve zengin olarak tanıtan Ali İhsan Düzgün, Konya’dan İzmir’e Doğa Düzgün’ün yanına gitti.


İlk şoku görünce yaşadı

1 aydır internette yazıştığı ve evlilik hayali kurduğu kişiyi karşısında gören genç kadın büyük şaşkınlık yaşadı. Ali İhsan Düzgün’ün sosyal medya hesabındaki fotoğraflarıyla gerçekteki halinin bambaşka olduğunu gören kadın ne yapacağını şaşırırken, durumu ajite ederek gönlünü kazanmaya çalışan genç adam aynı gün Doğa’yı Konya’ya kendi memleketine götürdü.


İkinci şoku kaçtığında yaşadı

Kendini galerici olarak tanıtan ve Konya merkezdeki dairesinde birlikte yaşayacaklarını söyleyen Ali İhsan Düzgün, genç kadını Ermenek ilçesindeki köyüne götürdü. İlçeye uzak olan ve yalnızca birkaç hanenin yaşadığı köydeki şartları gören genç kadın o günleri ve orada yaşadıklarını bir kâbus olarak hatırladığını dile getirdi.

Ali İhsan Düzgün ve ailesiyle yaklaşık 3 haftayı köyde geçiren ve tahta kurusundan enfeksiyon kapan genç kadın, rahatsızlanmasının ardından Ali İhsan Düzgün’ü alıp İzmir’e ailesinin yaşadığı eve getirdi. Yaklaşık iki ay evli kalan Doğa Düzgün, eşinden sürekli şiddet gördüğünü, hatta annesinin yanındayken bile şiddete maruz kaldığını iddia etti.

2 ay önce kaçarak köyüne dönen eşini her yerde arayan genç kadın, soluğu Esra Erol’da programında aldı. Dakikalar içerisinde Esra Erol, Ali Düzgün’e ulaştı. Hakkındaki iddiaları kabul eden Düzgün, yabancı erkek fotoğraflarıyla başkalarıyla da yazıştığını da ifade ederek “Kendi fotoğrafımla yazışsaydım kimse bana bakmazdı” dedi.

İSTANBUL (İHA)

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER NBA maçında poposunu açan Lizzo açıklama yaptı: Eleştirileriniz sizi ilgilendirir