Sosyal medyada aşkına 623 bin lira kaptırdı

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan 41 yaşındaki Arzu Salman, sosyal medyadan tanıştığı ve arkadaş olduğu İsa Koldaş'a 623 bin lira parasını kaptırdı. Evlilik vaadiyle kandırılan kadın, İsa Koldaş'ın kendine bekar olduğunu söylediğin ancak evli olduğunun ortaya çıktığını anlattı.

16 Nisan 2021, Cuma 17:16 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te dün inanılmaz bir olay yaşanmıştı. 41 yaşındaki Arzu Salman, sosyal medyada tanıştığı İsa Koldaş isimli adam tarafından aşk tuzağına düşürüldüğünü anlattı.

Salman, tanıştıktan bir süre sonra sevgili olduğu İsa Koldaş'a toplamda 623 bin lira borç verdiğini, ancak İsa'nın parayı ödemeyip sırra kadem bastığını açıkladı.

Mağdur kadın, bir süre sonra da bekar olduğunu söyleyen sevgilisinin evli olduğunu öğrendiğini anlattı. Bugün yayınlanan programda Müge Anlı, Arzu Salman ile İsa Koldaş arasındaki mesajları paylaştı.

Mesajlara bakan Anlı, "Sizinkisi biraz rayından çıkmış. Hep 16.46'da yazmış. Yatmış kalkmış para istemiş. Mesala 'Arzu ya 500 lira lazım bana, deli olacağım…' diye mesaj atmış" dedi.

Daha sonra Anlı, "Sana bir gün çiçek almış" diye konuştu. Arzu Salman ise "Benim paramla bana orkide aldı" cevabıyla herkesi şaşkına çevirdi.

Anlı, diğer mesajlardan ise şöyle bahsetti: 'Kızımın yayına gideceğim çanta lazım; 120 lira. Parayı yolla, pazartesiye kadar öderim' demiş. Arzu da diyor ki: 'Poşete koy.' O da, 'Ne poşeti aşkım. 120 lira için demediğini bırakmadın' diyor. Sonra İsa, "Canım karpuz peynir zeytin çekti. Buz gibi de su resmen aşeriyorum" diye mesaj atıyor.

Mesajları ekranda okumaya devam eden Anlı; 'Kahvaltı yapacağım ekmek yok' Arzu da diyor ki; '50 lira göndereyim kalk hadi' Bir başka gün 16.03... 'Arzu var mı sende 100 lira falan, krem alsam ilaçları alsam' Bakım diyor Arzu. 90 lira vardı gönderdim. Ne kremi ya...'

İsa Koldaş'ın mesajlarında Arzu'ya 'Kezban' diye hitap ettiğine dikkat çeken Anlı bunun nedeni sordu. Arzu Salman; 'Arada böyle şakalar yapıyor. Bunu söyleme dedim bu çok ayıp birşey. Sinirlendirmek adına bunları arada bir söylüyor. Çok iyi niyetli bir söylem değil' ifadelerini kullandı.

Salman tüm bu yaşananlardan sonra verdiği paraları geri istediğini söyleyerek, Koldaş'ın anne babasının yaşlı olduğu için bankaya gidemediğini, parayı çekemediğini ve onlardan parayı alamadığını öne sürerek oyalandığını anlattı.

Mağdur olan kadın "Aranızda bir sevgi bağı olduğu için konduramıyorsunuz" diye konuştu. İsa Koldaş, Arzu Salman'la evlenmek istediğini söyleyerek aileyle tanıştı. Önce aileyle tanışıp güven sağladı, sonra da bahaneler uydurarak borç para istedi.

Adamın evli olduğunu öğrendikten sonra sevgilisinin eşini arayan Arzu Salman, karşı taraftan duyduklarıyla da şoke oldu. Adamın eşi Arzu Salman'ın iddiasına göre 'Siz internette tanıştığınız kişiyle nasıl birlikte olursunuz, nasıl para verirsiniz' sözleri üzerine hakaretler etti. Bunun üzerine İsa adlı kişi de Salman'a, ''Ben senden zorla para almadım, borç aldım'' ifadesini kullandı.

Psikolojisinin bozulduğunu söyleyen ve ilaç kullandığını söyleyen kadın, hemen hemen hergün binlerce lira yolladığını, bugüne kadar erkek arkadaşına toplam 623 bin lira yolladığını vurguladı. Sevgilisinin evli olduğunu ve sırra kadem bastığını anlatan mağdur kadın, "Görüntülü konuşurken karısının yanındaymış. Karakola gittiğim gün aşk bitti" ifadesini kullandı.

Milliyet

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ülkesinde idamdan kaçtı, Türkiye'de koca şiddeti gördü