Sosyal medyaya damga vuran sahne: Evine hoş geldin İnci

TRT 1 ekranlarında her salı izleyici ile buluşan Masumlar Apartmanı dizisinde, dün akşam nefes kesen anlar yaşandı. Gece evden gizli gizli çıkan Han'ı takip eden İnci, gördüğü manzara karşısında dondu kaldı. Han'ın "Burası benim evim. Evime hoş geldin İnci" sözleri, sosyal medyaya damga vurdu.

03 Mart 2021, Çarşamba 10:53 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Masumlar Apartmanı'nın dün akşam yayınlanan yeni bölümünde Han ve İnci son sahneye damga vurdu.

Senaryosu Dr. Gülseren Budaycıoğlu’nun kitabından alınarak hazırlanan ve gerçek hayata dayalı hikayelerden oluşan dizide, psikolojik sorunlarla boğuşan bir ailenin yaşadığı sıkıntılar ve aile olmanın sağladığı dayanışma ile bu sıkıntıların üstesinden gelmek için sergilediği çabalar anlatılıyor.

Dün gece neler oldu?

Dün gece neler oldu?

Han’ın çöp dairenin kapısını açışını korkuyla izleyen Safiye ve Gülben’i, büyük bir sürpriz bekledi. Gördükleri karşısında ikisinin de dünyası yıkıldı. Safiye büyük bir krize girdi. Han’ın sakinleştirme çabaları ise sonuçsuz kaldı.

İnci kafasında Han’a dair büyük sorularla eve döndü ancak ortalığı birbirine girmiş halde buldu. İsyan bayrağını çeken Neriman, en çılgın maceralara atılmaya hazırlandı.

Teras katında gizlice arkadaşlarını ağırlamak isteyen Neriman, gecenin bir vakti arkadaşlarıyla terasa çıkınca büyük bir şok yaşadı.

İnci’nin tavırlarından şüphelenen Han ise gözünü kararttı ve hayatını kökten değiştirecek bir adım attı. İnci uyuma numarası yaparken evden çıkan Han; her zamanki gibi arabasında üzerini değiştirdi ve çöplerini toplamak için işe koyuldu.

Çöp arabasına kırmızı balonu bağlayan Han, peşine düşen İnci’nin karşısına çıktı. “Gerçekleri çok mu merak ediyorsun İnci?” diye soran Han, “İşte sana gerçek, burası benim evim. Evine hoş geldin İnci” dedi.

Sosyal medyadan gelen yorumlardan bazıları şöyle:

  • Evine hoş geldin İnci. Han ne kadar normal bir şeymiş gibi söylüyorsun ya. Bari alıştıra alıştıra söyleseydin.
  • Saat 12 Han külkedisi oldu
  • Kızım gofretine, balonuna holding mi dayanır? Çöpçülük ek iş işte

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Caprice Bourret: Önceden erkek olduğumu sanıyorlardı