Sosyal medyayı sallayan görüntü! 1 yılda bu hale geldi

Bulgaristan'ın Burgaz kentinde yaşayan üniversite öğrencisi 22 yaşındaki Andrea Ivanova'nın dönüşüm süreci, sosyal medyada tartışma yarattı

08 Haziran 2019, Cumartesi 12:18 Son Güncelleme:
A A

Bulgaristan'ın Burgaz kentinde yaşayan üniversite öğrencisi Andrea Ivanova geçen yıl bedeninde radikal sayılabilecek değişiklikler yapmaya karar verdi.

Facebook hesabında Barbie temalı bir fotoğraf kullanan Andrea Ivanova çok küçük yaşlardan bu yana Barbie idolünü takip ettiğini ve Barbie bebek gibi görünmek istediğini söylüyor.

Dudaklarına düzenli olarak hiyalüronik asit enjekte ettiren Andrea Ivanova 2018 yılından bu yana 15'ten fazla operasyon geçirdiğini belirtiyor.

Andrea Ivanova son halini oldukça güzel buluyor olsa da çok sayıda kişi Barbie bebek dönüşümü sürecinin pek de başarılı olarak sonuçlanmadığını düşünüyor.

Sosyal medyada acımasız eleştirilerin hedefi olan Andrea Ivanova için kullanıcılardan biri, "Barbie bebek demişsin ama bu bildiğin Loch Ness Gölü Canavarı" yorumunda bulundu.

Bir başka kullanıcı ise Andrea Ivanova'nın Barbie bebektense Warner Bros'un ünlü kurgusal karakteri Daffy Duck'a benzetti.

Andrea Ivanova başarılı olarak nitelediği dönüşümünü eleştiren kişilere sert yanıt verdi.

Andrea Ivanova, herkesin istediği gibi görünerek yaşama hakkının olduğunu ve kimsenin kendi değerlerini bir başkasına uydurmaya çalışmaması gerektiğini belirtti.

Geçirdiği estetik operasyonlarını kişisel tercih olarak değerlendiren Andrea Ivanova, dönüşümünü açığa vurmaktan asla korkmadığını vurguladı.

Andrea Ivanova estetik operasyonlara ne kadar para harcadığı konusunda bilgi vermekten kaçındı.

(Hürriyet)

Sıradaki haber yükleniyor...