Sosyetik güzel hiç estetik yaptırmadığını iddia etti

Hilton otellerinin varisi, sosyetik güzel Paris Hilton People dergisine daha önce hiç estetik operasyon geçirmediğini anlattı...

21 Temmuz 2018, Cumartesi 10:20
A A

37 yaşındaki Paris Hilton, Hilton otellerinin varisi ve ABD sosyetesinin en tanınmış yüzlerinden biri.

Geçtiğimiz günlerde People dergisine samimi açıklamalar yapan Paris Hilton hayatında hiç estetik operasyon yaptırmadığını açıkladı.

Modellik de yapan sosyetik güzelin iddiasına göre görünümünde doğal olmayan hiçbir unsur bulunmuyor.

Bıçak altına yatmadığını söyleyen Paris Hilton botox ya da dolgu bile yaptırmadığını iddia etti.

Hilton'a göre genç ve güzel görünmesinin sırrı cildine yaptığı yoğun bakım.

Neredeyse 8 yaşından beri cilt bakım kremleri kullandığını söyleyen seksi model cildinin güzelliğini bu bakıma borçlu olduğunu düşünüyor.

Kendi açıklamalarına göre Hilton'un bu bakım sevgisi yer yer takıntı halini alıyormuş.

Kendi cilt bakım markasını da piyasaya süren Paris Hilton ürünleri piyasaya sürmeden önce gerçekten işe yarayıp yaramadıklarını anlamak için 2 yıl boyunca kendi üzerinde denemiş.

Paris Hilton markasının kremlerinin DNA bazlı olduğunu ve hücre yenilenmesine yardımcı olarak kırışıklıkları yok ettiğini söylüyor.

Paris Hilton bu ürünleri yaratırken amaçlarının kadınların botoxa ihtiyaç duymamasını sağlayacak kadar mükemmel olmaları için uğraştıklarını söylüyor.

Bu seri Hilton'un güzellik sektöründeki ilk başarısı değil.

paris Hilton'un kendi adıyla çıkardığı 15 parfümü bulunuyor.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.