Sosyetik güzelin sokakta yaşama macerası kısa sürdü

21 yaşındaki sosyetik güzel Isabella James, zengin bir iş insanı olan babası sayesinde son derece rahat bir yaşam sürüyordu. Genç kız katıldığı "Zengin Çocuklar Evsiz Oluyor" adlı reality şovla bambaşka bir tecrübe yaşadı

23 Mayıs 2019, Perşembe 16:36 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
posta.com.tr

posta.com.tr

Milyoner bir iş insanının kızı olan 21 yaşınadki Isabella James, Rich Kids Go Homeless (Zengin Çocuklar Evsiz Oluyor) adlı bir televizyon programına katıldı. 

Son derece lüks bir hayat süren, yılda en az altı kez egzotik lokasyonara tatile giden, 8 bin sterlin (yaklaşık 60 bin TL) değerinde çantalar kullanan ve ünlü tasarımcıların imzasını taşıyan kıyafetler giyen Isabella, şımarık bir prenses olmadığını kanıtlamak için bu deneye katılmak istedi.

Ünlü yarışçı Seb Morris ile aşk yaşayan üniversite öğrencisi Isabella, "Hayatım boyunca görüntüm ve yaşam tarzım yüzünden yargılandım; şımarık ve snob olarak etiketlendim" dedi.

Alışık olduğu hayat tarzına rağmen sokaklarda hayatta kalabileceğini düşünen Isabella, "Prenses gibi görünebilirim ama aslında bundan çok daha fazlasıyım" diye konuştu.

Sokakta yaşayan insanların "rahata alıştığını" düşünen genç kız, sokaktaki ilk gecesinde yatakta başka bir evsizin yanında uyumayı reddederek bir kartonun üzerindeki uyku tulumunda yattı. 

Sokakta dilenmek istemeyen ama hiç parası olmadığı için bunu yapmak zorunda kalan Isabella, "küçük düşmüş" ve "gururu kırılmış" hissettiğini söyledi. 

Londra sokaklarında dilenen Isabella, akşam yemeği için 45 sterlin (yaklaşık 300 TL) toplamayı başardı.

Londra sokaklarında dilenen Isabella, akşam yemeği için 45 sterlin (yaklaşık 300 TL) toplamayı başardı.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Kafaları karıştıran açıklama! Doktor Li öldü mü?