Şov gibi yardım yapılır mı!

Şanlıurfa'da Siverek Ticaret ve Sanayi Odası tarafından ihtiyaç sahibi bin 700 öğrenciye kışlık mont dağıtıldı. Yardım yapılan çocuklara montların önünde ve giydikten sonra poz verdirilmesi ise bu güzel çalışmaya gölge düşürdü

09 Kasım 2016, Çarşamba 14:52
A A
Şanlıurfa’daki Şirinkuyu ilkokulunda öğretmenler tarafından belirlenen yüz öğrenciye yardım yapıldığını söyleyen Oda Başkanı Salih Serdal Bucak, “Her sene olduğu gibi bu yıl da meclis üyelerimiz ve öğretmenlerimizce tespit edilen ihtiyaç sahibi öğrencilerimize kışlık mont dağıtımında bulunduk. Kırsal ve merkezdeki bin 700 öğrencimize mont hediye ettik.” dedi.Okul, öğrencilere yardımda bulunan oda yetkililerine teşekkür etti.

FOTOĞRAFLAR TEPKİ ÇEKTİ

Yapılan bu güzel yardım faliyetinde; ihtiyaç sahibi küçük çocukların, dağıtılacak montların önünde ve giydikten sonra poz verdirilmesi ise tepkilere neden oldu.

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.