Soylu'dan öğrencilere uyuşturucu uyarısı: 'Al bu hapı iç' diyenlerle sakın konuşmayın

Soylu'dan öğrencilere uyuşturucu uyarısı: 'Al bu hapı iç' diyenlerle sakın konuşmayın

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, öğrencilere hitaben yaptığı konuşmada, "Herhangi bir uyuşturucuyla yanınıza yanaşmaya çalışanlara ’Al bu hapı iç, rahatlarsın, zihnin açılır’ diyenlerle sakın konuşmayın. Size verdikleri zehirler, zihninizi açmaz, bilakis hayatınızı karartır, sakın itibar etmeyin"

17 Eylül 2018, Pazartesi 11:01 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, öğrencileri uyuşturucu satıcılarına karşı uyardı. Bakan Soylu, 'Hayatınızı karartır, sakın itibar etmeyin' dedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, öğrencilere hitaben yaptığı açıklamada "Herhangi bir uyuşturucuyla yanınıza yanaşmaya çalışanlara 'Al bu hapı iç, rahatlarsın, zihnin açılır' diyenlerle sakın konuşmayın. Size verdikleri zehirler, zihninizi açmaz, bilakis hayatınızı karartır, sakın itibar etmeyin." dedi.

46 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ

İçişleri Bakanlığından, iç güvenlik operasyonlarında son bir haftada 2'si sözde üst düzey 46 teröristin etkisiz hale getirildiği bildirildi.

Yapılan bir diğer açıklamada terör örgütlerine yardım/yataklık yaptığı ve örgütlerle irtibatlı olduğu gerekçesiyle 606, uyuşturucu ve kaçakçılık suçlarından 4 bin 233, düzensiz göçle mücadele kapsamında 91 kişinin son bir haftada gözaltına alındığı bildirildi. 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Gri listede aranan terörist Yoldaş Selim Çelik tutuklandı