Söz 24. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Söz dizisi 23. bölümde neler oldu?

Son bölümde yaşananların ardından izleyiciler Söz dizisi yeni bölüm fragmanı heyecan içinde bekliyor. Söz son bölümde yaşanan heyecanlı gelişmelerin ardından 24. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusu araştırılıyor. 23. bölümde ABir türlü haber alınamayan Hafız, herkesten habersiz, uzun bir yolculuğa çıkarken, Erdem’e gelen bir istihbarat ile Tim, sınır ötesindeki büyük bir operasyon için hazırlıklara başlar. Haberimizden son bölümü izleyebilirsiniz. Peki Söz yeni bölüm fragmanı yayıncı kuruluş tarafından paylaşıldı mı? İşte detaylar...

28 Kasım 2017, Salı 11:07
A A
Söz 24. bölüm fragmanı yayınlandı mı?  Söz dizisi 23. bölümde neler oldu?
Söz dizisi her pazartesi olduğu gibi bu pazartesi de izleyicilere son bölümü ile heyecan dolu dakikalar yaşattı. Dizinin takipçileri 23. bölüm bittiği anda Söz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusunu sormaya başladı. Haberimizden bu sorunun yanıtını ve son bölüm izleme yollarını öğrenebilirsiniz. Bataklıktaki köylüleri çıkarmak için canları pahasına mücadele eden Tim için tehlike henüz geçmiş değildir. Hiç beklemedikleri bir anda ölümün eşiğine geleceklerdireni bölümde neler oalcak? Söz 22. bölüm fagmanı geldi mi? İşte son bölüm izleme linki ve özeti…


SON BÖLÜM ÖZETİ


Söz dizisi son bölümde Bahar tetikçiyle karşı karşıya… Bataklıktaki köylüleri çıkarmak için canları pahasına mücadele eden Tim için tehlike henüz geçmiş değildir. Hiç beklemedikleri bir anda ölümün eşiğine geleceklerdir.

Tetikçi ile baş başa kalan Bahar ise ondan kurtulmanın bir yolunu aramaktadır. Yavuz'u da bu durumdan haberdar etmesi ile Tim ve Tetikçi karşı karşıya gelir. Yavuz ise Tetikçinin kendisi ile ilgili büyük bir sırrı sakladığından habersizdir. Söz son bölümünün yayıncı kuruluş paylaştığı anda aşağıdaki linkten seyredebilirsiniz.Bir türlü haber alınamayan Hafız, herkesten habersiz, uzun bir yolculuğa çıkarken, Erdem'e gelen bir istihbarat ile Tim, sınır ötesindeki büyük bir operasyon için hazırlıklara başlar.

Büyük planın en önemli iki ismi Agâh ve Çolak sözde yeni devletin yol haritasını çıkarmak üzere yabancı güçlerle bir araya gelir. Yavuz önderliğindeki Tim toplantı yerini bulabilecek midir?


Söz dizisi 20. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Söz 19. bölümde neler oldu? Son bölüm izle!


YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?


Heyecanla takip edilen Söz dizisinin yeni bölüm fragmanı araştırılıyor. Ancak daha yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.