Söz 38. bölüm fragmanı yayınlandı: Bahar, Yavuz'dan boşanıyor!

Söz 38. bölüm fragmanı yayınlandı. Söz yeni bölümde babasını öldüren kişinin Yavuz olduğunu bir türlü aklından çıkaramayan Bahar, Yavuz'dan boşanmak istiyor.

15 Mart 2018, Perşembe 17:23
A A
Söz 38. bölüm fragmanı yayınlandı: Bahar, Yavuz'dan boşanıyor!
Star TV'nin pazartesi günleri Çukur ve Siyah Beyaz Aşk dizileriyle kıyasıya bir rekabet içerisinde olan Söz'ün 38. bölüm fragmanı yayınlandı. Söz yeni bölümde Bahar, Yavuz'dan boşanmak istiyor.

YAVUZ MAHVOLDU

Uzun süredir Yavuz'la arasına mesafe koyan Bahar sonunda kapıyı Yavuz'a açıyor ama bu hiç de iyi bir karşılama olmuyor. Yavuz eşine "Konuşmayacak mısın?" diye sorunda Bahar'ın cevabı masaya yüzüğü bırakmak oluyor. Yavuz bu anlarda mahvoluyor. Şimdi en çok merak edilen konu Bahar'ın boşanmaktan vazgeçip vazgeçmeyeceği...SOSYAL MEDYADAN GELEN YORUMLAR

Fragmandaki "boşanma" detayı sonrası diziyi sıkı bir şekilde takip eden sosyal medya kullanıcıları "Bahar ve Yavuz boşanmasın." yorumlarında bulunuyor. Diğer tepkilerden birkaçı da dizinin asker dizisinden çıkıp romantik dizi haline geldiği...

SÖZ SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?


Avcı ve Eylem düştükleri pusuyla baş etmeye çalışsalar da Selim’in kurduğu tuzak ikisini de dönülmez bir yola sokacaktır. Eylem’in yaptıklarını gururuna yediremeyen Selim, onlara hayatlarındaki en büyük acıyı yaşatmak için yemin etmiş bir şekilde karşılarındadır.

Nazlı yaşadığı krizle hiç yapılmayacak bir şey yapar ve bunun bedelini çok ağır ödemek zorunda kalır. Nazlı’nın hayatı artık eskisi gibi olmayacaktır.

Yavuz’dan, hain babasıyla ilgili gerçeği öğrenen Bahar’ın artık Yavuz’la arasındaki bağlar kopmak üzeredir. Gerçekler hakkında daha fazla bilgi edinmek için uğraştıkça ilişkileri iyice karmaşık bir hal alır.

Büyükelçinin ölümünden sonra Derman ve Selim yeni görevlendirmeleriyle harekete geçerler. Hem ülke sınırları içinde hem de sınır dışındaki birliklerimize yönelik yeni eylemler planlamaktadırlar. Tim bu saldırılıları önlemek için hayati bir görev alır. Zamanla yarışan Tim, Derman ve Selim’in başarılı olmalarını engellemek için var güçleriyle savaşırlar.

Söz son bölümü izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

SÖZ 37. BÖLÜM

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.