Söz 52. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! 'En güçlü pehlivan öfkesini yenendir'

Söz 52. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Söz yeni bölümde düğünde vurulan Yavuz hastaneye kaldırılıyor. Savcı Derya, Yavuz için endişelenirken Derya'ya telkin vermek yine Yavuz'a düşüyor. Turan'ın arka fondaki aşka dair sözleri duygulandırırken 'En güçlü pehlivan öfkesini yenendir' demesi fragmana damga vuruyor.

29 Eylül 2018, Cumartesi 14:41 Son Güncelleme:
A A
Söz 52. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! 'En güçlü pehlivan öfkesini yenendir'

Söz 52. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Söz yeni bölümde Yavuz, Savcı Derya'yı kurtarıyor kurtarmasına ama omzundan vuruluyor. Hastaneye kaldırılan Yavuz'u ziyarete giden Savcı Derya, endişelerini dile getirirken Yavuz'un sözleri güzel kadına ilaç gibi geliyor. Öte yandan Agah'ın sırdaşı Turan'ın arka fonda aşka dair sözleri Sezen Aksu'nun "Sorma Ne Haldeyim" şarkısıyla birlikte duygu dolu anlar yaşatıyor. En bomba cümle ise: 'En güçlü pehlivan öfkesini yenendir'

YAVUZ'A AVRUPA TEHDİDİ SÖKMÜYOR

Dragon yine ülkeyi felakete sürükleyecek eylemin hazırlığı içerisinde... Bu nedenle TİM'inde başı dertte... Yavuz intikam için Dragon'un peşine düşüyor. Hiç beklenmedik bir anda Dragon ve Nadya'yı yakalayan Yavuz, silahı "Kasap"a doğrultuyor. Dragon, "Eğer o tetiği çekersen bütün Avrupa senin ve ülkenin üstüne çullanır" diyor. Yavuz ise "Umurumda değil" diye karşılık veriyor.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yavuz Tim’e Geri Dönecek mi? Yoluna Yalnız Kurt olarak devam eden Yavuz artık timdeki arkadaşlarından ve üniformasından ayrıdır. Fakat yeni kurulan Özel Yetkili Birim için Tim, Erdem ve Derya Yavuz’a ihtiyaçları olduğunu düşünmektedirler. Onu bu kararından vazgeçirmek için ikna etmeye çalışan Derya, Yavuz’a yapılan bir saldırının ortasında kalır.

Örgüt içine sızan Türk istihbaratçılarının listesini ele geçiren Dragan, Nisan’dan aldığı emirle harekete geçer. Örgütle bağlantı kurarak liste karşılığında önemli bir suikastı üstlenmelerini ister. Yavuz, Derya’yla birlikte atlattıkları saldırıdan sonra bu suikasta dair önemli bilgiler edinecektir.

Tim, listedeki istihbaratçıların hayatını kurtarmak için görevlendirilir. Liste ortaya çıkmadan yapılacak bir operasyonla istihbaratçıların hayatını kurtaracaklardır. Fakat Dragan, çoktan isimleri vermiştir. Tim operasyonun başarılı olması için zamanla yarışmak zorundadır.

Su ve Çaylak’ın düğünü için toplanan Tim, düğünde büyük bir sürpriz hazırlamıştır. Ama asıl sürpriz Yavuz’un düğüne geldiği andır. Çünkü düğünde herkesi bekleyen başka bir tehlike daha vardır.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.