Sözleri tepki çeken Deniz Akkaya: Ben boşa konuşmam

Deniz Akkaya geçtiğimiz yıllarda yaptığı ve büyük tepki çektiği sözlerini yineledi. “Şişmanlarla ve çirkin insanlarla görüşmek istemiyorum” demişti. Yaptığı açıklamalarla magazin gündemini sık sık meşgul eden Deniz Akkaya, önceki gün Akmerkez’de görüntülendi.

14 Ağustos 2021, Cumartesi 15:30 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Alışveriş turuna çıkan Akkaya, kendisini görüntüleyen muhabirlerin sorularını yanıtladı.

“Şişman ve çirkin insanlarla muhatap olmak istemiyorum. Yeme bozukluğu ve kendine bakmamak duygusal hastalıktır” açıklaması yapan Akkaya, konuya kısa bir yanıt verdi: “Artık konu çok yayıldı ama ben boşa konuşmam” dedi.

Hürriyet'ten Behlül Aydın'ın haberine göre; Deniz Akkaya geçtiğimiz yıllarda yaptığı ve büyük tepki çeken “Şişmanlarla ve çirkin insanlarla görüşmek istemiyorum” sözlerini yineledi. Akkaya, katıldığı bir programda “Yeme bozukluğu bir duygusal rahatsızlıktır. Bile bile sorunlarına sarılan bir insan intihar ediyor demektir. İntihara meyilli biriyle de arkadaşlık etmem” diyerek tartışılacak açıklamalarda bulundu.

Deniz Akkaya, YouTube’da yayınlanan Armağan Çağlayan’ın “Dur Bi Dinle” programına konuk oldu. Eski model ve sunucu programda iki yıl önce yaptığı “Şişmanlar ve çirkinlerle görüşmek istemiyorum” açıklamasını yineledi. O dönem büyük tepki çeken açıklamasının arkasında duran Akkaya, şişmanlığın bir hastalık olduğunu dile getirdi ve şöyle konuştu...

“Biz hasta taraflarımıza bile bile sarılmamalıyız. Şişmanlarla görüşmüyorum çünkü görüşlerimiz ayrı. Anoreksiklerde de arkadaşlık kuramam. Aynaya baktığında çözebileceğin sorunları elimizin tersiyle itmemeliyiz. Yeme bozukluğu bir duygusal rahatsızlıktır, üstüne çalışmak gerek. Sorunlarına sarılan bir insan intihar ediyor demektir. İntihara meyilli biriyle de arkadaşlık etmem.”

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Başak Dizer ve Kıvanç Tatlıtuğ çiftinden Bodrum pozları