Speed Medya'dan bir ilk

Speed Medya'dan bir ilk

Reklam verenlerin pazarlama sorunlarını çözmek ve yaptıkları iletişim yatırımlarının karşılığını maksimum seviyede almalarını sağlamak için çalışan Speed Medya, sektörde bir ilke daha imza atarak SpeedApp aplikasyonunu uygulamaya aldı

13 Kasım 2015, Cuma 14:20 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

SpeedApp uygulaması ile reklam, medya ve pazarlama dünyası profesyonelleri güncel veriyi sade ve anlaşılabilir bir şekilde yanlarında taşıyabilecek.

Reklam medya ve pazarlama dünyası profesyonelleri için özel bir sistem üzerinden hazırlanan ve tüm mobil araçlarda kullanılmak üzere tasarlanan uygulama sektörde bir ilk niteliği taşıyor.

 

Güncel medya ve reklam verilerini kullanıcılar ile hızlı bir şekilde buluşturan SpeedApp uygulaması, sektör takipçisi ve profesyonelleri için zengin bir bilgi kaynağı olacak.

Teknolojik kapasitesi ve içeriği sayesinde, markayla hedef kitleyi doğru mecra kombinasyonlarıyla buluşturan SpeedApp mobil uygulaması, veriye dayanarak karar verme imkânı sunuyor. Ayrıca medya verilerini güncel, sade ve anlaşılabilir bir formatta sunan uygulama geniş içeriğiyle kullanıcılarına bilgiye kolay ulaşma imkânı sağlıyor. 

SpeedApp mobil uygulaması; ölçülen kanal rating, gazete tirajları, tam zamanlı ölçülen kanalların günlük rating bilgileri, tematik kanal rating, kanalların günlük rating ve günlük top 100 program listesi gibi birçok veriyi bir arada bulabilme imkânı veriyor.

SpeedApp mobil uygulaması güncel haberler, duyurular, analizler ve veriyi cepte taşıma özelliği ile de sektöre bir ilk niteliği taşıyor.

SPEED MEDYA HAKKINDA

Speed Medya reklam verenlerin pazarlama sorunlarını çözmek, markaların tüketicilerine en verimli şekilde ulaşmalarını ve yaptıkları iletişim yatırımlarının karşılığını maksimum seviyede almalarını sağlamak için bilimin dili matematiği etkin bir şekilde kullanan medya planlama ve satın alma ajansıdır.
 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Johnny Depp Karayip Korsanları'nı hiç özlememiş