Spicer’dan ‘covfefe’ açıklaması: Trump ve çok küçük bir grup, onun anlamını biliyor

Spicer’dan ‘covfefe’ açıklaması: Trump ve çok küçük bir grup, onun anlamını biliyor

Beyaz Sözcüsü Spicer, ABD Başkanı Trump’ın gecenin bir yarısı attığı bir tweet’i, ‘yoktan var ettiği’ bir kelime olan ‘covfefe’ ile sonlandırmasıyla ilgili sorulara “Sadece çok küçük bir grubun Başkan’ın ne demek istediğini bildiğini düşünüyorum” yanıtını verdi

01 Haziran 2017, Perşembe 10:35 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
ABD Başkanı Donald Trump’ın Twitter hesabından gece saatlerinde paylaştığı ve içinde hiç kimsenin anlamadığı, hatta herhangi bir dilde herhangi bir anlamı olmadığına emin olduğu ‘covfefe’ ifadesinin yer aldığı mesajı, Beyaz Saray’ın basın brifinginde de gündemdeydi.


 

‘İNSANLAR, TRUMP’IN GECE ANLAMSIZ TWEETLER ATMASINDAN ENDİŞE ETMELİ Mİ?’


Beyaz Saray Sözcüsü Sean Spicer, kameraların kapalı olduğu basın toplantısında tweet’le ilgili olarak “Başkan’ın gerçekten ne söylemek istediğini, kendisi ve çok küçük bir grup insanın bildiğini düşünüyorum” dedi.


Trump 'covfefe' yazdı, Twitter yıkıldı


Spicer, Yahoo News’dan Hunter Walker’ın “İnsanlar, Trump’ın gece geç saatte anlamsız tweetler atmasından endişe etmeli mi?” sorusuna da “Hayır” yanıtı verdi. Gazeteciler daha sonra Spicer’a Trump’ın tweet’inin ne anlama geldiğini sordu, ancak Spicer bu soruyu yanıtsız bıraktı.


 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Corona virüsün ardından Salmonella salgını başladı