Spider-Man oyunu için yeni video geldi. 

Spider-Man oyunu için yeni video geldi. 

Şu sıralar vizyonda gördüğümüz Spider-Man‘in bir de Playstation 4‘e özel oyunu hazırlanıyor. Ancak filmle oyunun bağlantılı olmadığını belirtelim. Hakkında birçok haber ve video paylaştığımız oyun için yeni bir video daha geldi

25 Temmuz 2017, Salı 19:26 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Insomniac Games tarafından PlayStation 4’e özel olarak geliştirilen Spider-Man için ilk resmi video E3 2017’de paylaşılmıştı. Eski başarısız Örümcek Adam oyunlarının aksine oldukça sağlam bir görüntü çizen oyun, serinin hayranları ve Playstation 4 sahipleri başta olmak üzere tüm oyun severleri şaşırtmıştı.

Başarılı oynanışını bir başka süper kahraman Batman’in efsane Arkham serisine benzettiğimiz oyunun yeni videosunda yapımın baş yazarı, sanat direktörü ve kreatif direktörünün görüşleri yer alıyor.

Oyunun yapım aşamasından da görüntülerin bulunduğu videodaki oynanış, Playstation 4 Pro ile kaydedilmiş. Dolayısıyla konsol için harika diyebileceğimiz bu grafik seviyesine sadece PS4 Pro sahipleri çıkabilecek. Insomiac Games’in geliştirdiği oyunun 2018 yılında Playstation 4 platformu için çıkış yapacağını hatırlatalım.

Yeni Spawn filmi resmi olarak duyuruldu

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 2021'in en önemli gökyüzü olayı için geri sayım başladı! Etkisi ne kadar sürecek?