SPOİLER İÇERİR: Emilea Clarke'tan dublör açıklaması

SPOİLER İÇERİR: Emilea Clarke'tan dublör açıklaması

Her bölümde birçok tartışmaya yol açan Game of Thrones, şimdi de Emilea Clarke'ın cesur sahnesiyle konuşuluyor. 29 yaşındaki güzel oyuncu son bölümdeki sahnede dublör kullanmadığını açıkladı

16 Mayıs 2016, Pazartesi 15:51 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Dikkat yazının bundan sonraki kısmı spoiler içermektedir.

Game of Thrones'daki gelişmeler kadar, oyuncuların tercihleri hatta giysileri bile sosyal medyada günün en çok konuşulan konularından biri oluyor. Bu sefer ki konu ise Daenerys Targaryen karakterini oynayan Emilia Clarke'ın tercihi. Güzel oyuncu son bölümde dublör kullanmayı reddetti.

Game of Thrones’un geçtiğimiz gece yayınlanan bölümü, yine oldukça etkileyici sahneler içeriyordu. Bu sahnelerden en önemlisi de Daenerys Targaryen’in ön planda olduğu sahneydi. Daha önce “utanç yürüyüşü” esnasında Cersei Lannister’ı canlandıran Lena Headey’in vücut dublörü kullanması, büyük tartışmalara neden olmuştu. Bu tartışmalar içerisinde Lena Headey’in oyunculuğu da, kullanılan efektler de çok konuşulmuştu.

Şimdi ise Game of Thrones’un dün gece yayınlanan bölümünde Daenerys Targaryen’i canlandıran Emilia Clarke’ın çıplak bir şekilde göründüğü sahne, tartışmalara neden oldu. İzleyiciler Emilia Clarke’ın dublör kullanıp kullanmadığını merak ediyordu.

"ARTIK 6. SEZONDAYIZ"

Emilia Clarke, Entertainment Weekly'everdiği bir röportajda Game of Thrones ile ilgili “Çok heyecan verici, her sezon en az bir kez tüyler ürpertici bir sahnede yer alıyorum” dedi.

Sahnede dublör kullanıp kullanmadığıyla ilgili ise çok net konuşarak “En son beni çıplak gördüklerinde üçüncü sezondaydık, şimdi ise altıncı sezondayız. Üstünden hayli zaman geçti. Ama gördükleri sadece benim. O sahnelerde hiç dublör kullanmadığımı söylemek beni mutlu ediyor” dedi.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Necati Şaşmaz ve Nagehan Kaşıkçı boşandı