Spor dünyasından Rasim Öztekin için taziye mesajları

Usta sanatçı Rasim Öztekin hayatını kaybetti. Başta Divan Kurulu üyesi olduğu Galatasaray olmak üzere spor dünyasından taziye mesajları geldi.

09 Mart 2021, Salı 00:02 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
GALATASARAY

GALATASARAY

Türk sineması ve tiyatrosunun usta oyuncularından, kulübümüzün 8385 numaralı Divan Kurulu Üyesi Rasim Öztekin'in vefat haberini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız.Merhuma Allah'tan rahmet; Öztekin ailesi, yakınları, sevenleri ve camiamıza başsağlığı dileriz.

FENERBAHÇE

FENERBAHÇE

Türk sinema ve tiyatrosunun usta sanatçısı Rasim Öztekin’e Allah’tan rahmet; ailesine, sevenlerine ve sanat camiasına başsağlığı dileriz.

BEŞİKTAŞ

BEŞİKTAŞ

Değerli sanatçı Rasim Öztekin’in vefat ettiğini büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Merhuma Allah'tan rahmet; ailesine, sevenlerine ve sanat dünyasına başsağlığı dileriz.

TRABZONSPOR

TRABZONSPOR

Türk Tiyatrosu güldürü geleneğinin nişanesi Kavuk'a bir dönem sahiplik eden, sinema, tiyatro ve dizi oyuncusu Rasim Öztekin’i kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Merhum Öztekin’e Allah’tan rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

SAMSUNSPOR

SAMSUNSPOR

Geçirdiği kalp rahatsızlığı sebebiyle hastanede tedavi gören Usta Tiyatrocu Rasim Öztekin'in vefat haberini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Seni asla unutmayacağız Büyük Usta

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Konyaspor-Fenerbahçe maçından kareler! Fenerbahçe'den kritik galibiyet