Spor yaparken de şık olmak için 8 tüyo

Spor yaparken şık olmak motivasyonunuzu sandığınızdan daha fazla etkiliyor. Sadece birkaç tayt ve spor ayakkabı alışverişiyle spor performansınızı katlayabilirsiniz. Peki 'Spor yaparken nasıl şık olacağım, taytımı geçirip gidiyorum' diyorsanız siz birkaç öneriyle geldik.

16 Nisan 2021, Cuma 15:03 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Siyah taytla birlikte siyah spor ayakkabı

Siyah taytla birlikte siyah spor ayakkabı

Daha uzun görünen bacaklar için siyah tayt tercih edin. Renkli spor ayakkabılarını çok beğeniyor olabilirsiniz. Ancak bacaklarınızı ince göstermek istiyorsanız siyah tayt ile birlikte siyah spor ayakkabı giyin.


Hem saçınız önünüze gelmesin hem de yüzünüze renk gelsin

Hem saçınız önünüze gelmesin hem de yüzünüze renk gelsin

Saçınıza takmak için bant veya bandana satın alın. Kısa saçlı da olsanız, uzun saçlı da olsanız spor yaparken daha rahat ve şık olmanızı sağlayacak olan saç bantları ya da bandanalarını kullanabilirsiniz.


At kuyruğunun gücüne inanın

At kuyruğunun gücüne inanın

Spor yaparken aşırı terlemeniz söz konusu olacağından kan ter içinde kalan yüzünüzde saçlarınızın dolaşmasını istemiyor ve yorulmuş olsanız bile yorgun gözükmek istemiyorsanız saçlarınızı toplayın. Sade bir at kuyruğu yapmanız saçınız yüzünden sizi rahatsız edecek bir görüntü oluşmasını engelleyecektir.


Gündelik tayt ve tişörtleri bırakın

Gündelik tayt ve tişörtleri bırakın

Gündelik tayt ve buzlerinizi rafa kaldırmanın zamanı geldi. Sporcular için özel olarak üretilen tayt, şort ve atletlerden satın alarak hem kötü ter görüntüsünün önüne geçmiş hem de vücudunuzun hava almasını sağlamış olursunuz. Büyük markaların ürünlerinin pek çoğu tere dayanıklı ve hava almaya yönelik kumaş ve tasarımlarıyla dikkat çekiyor.


Sporcu sütyenlerine yatırım yapın

Sporcu sütyenlerine yatırım yapın

Spora günlük atletleriniz yerine birbirinden şık ve güzel sporcu sütyenleriyle giderek oldukça havalı görünebilirsiniz. Destekli ve desteksiz olmak üzere birçok modele sahip sporcu sütyenleriyle daha konforlu bir şekilde spor yaparken geometrik desenlerdeki üstlerle çok şık görünebilirsiniz.


Makyajı abartmayın

Makyajı abartmayın

Spor salonunda asla ağır makyaj yapmayın. Yine de bir lip gloss ve maskaranın insanın kendine güvenini ne kadar yükselttiği de inkar edilmez bir gerçek. Bu yüzden kirpiklere suya dayanıklı bir maskara, dudaklara da transparan renge sahip dudak balsamı sürerek daha canlı ve enerjik bir görünümü yakalayabilirsiniz.

Çantanıza özen gösterin

Çantanıza özen gösterin

Taşımaktan hoşlandığınız, renkli ve içini organize etmesi kolay bir spor çantası edinin. Böyle bir çantanın spora gitme motivasyonunuzu ne kadar arttırdığını göreceksiniz. Metalik tonlarda ya da çizgili spor çantaların oldukça şık durduğunu söyleyelim.

 Havlunuz, tozluğunuz ve suluğunuz yanınızda olun

Havlunuz, tozluğunuz ve suluğunuz yanınızda olun

Spora giden insanlar bir ayakkabı ve kıyafetle bu işi çözerler. Ama spor kültürünü bilen ve bunu uygulayan insanların aksesuarları yanlarından hiç eksik olmaz. Su mataraları, enerji içecekleri, kaliteli havlular spor kültürünü bilen insanların yanlarında hep vardır ve bu insanlar sahip oldukları donanım ile sıradan insanlardan hemen ayrılarak dikkat çekerler.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İnce belli görünmenin püf noktaları: Kalın belli kadınlar nasıl giyinmeli?