Spor yazarı Osman Tanburacı’ya yumruklu saldırı! Osman Tanburacı kimdir?

Spor yazarı Osman Tanburacı sokak ortasında saldırıya uğradı. Bu anlar kameralara anbean yansıdı

15 Kasım 2017, Çarşamba 17:07
A A
Spor yazarı Osman Tanburacı’ya yumruklu saldırı! Osman Tanburacı kimdir?
Spor yazarı Osman Tanburacı, sokak ortasında bir sürücünün saldırısına maruz kaldı. Galatasaray Divan Kurulu Üyesi olan Osman Tanburacı’nın trafikte yaşadığı bir diyalog sonrası fiziki saldırıya uğradı.
 

YUMRUKLU SALDIRI


Futbol Arena’nın haberine göre; Osman Tanburacı, trafik esnasında bir araçtan yolu açmasını istedi. Araçtaki sürücünün ters karşılık vermesi üzerine ortam bir anda gerildi. Osman Tanburacı da sert tepki karşısında neye uğradığını şaşırdı.

Tanburacı’ya doğru hareket eden sürücü yumruk attı.

İşte o görüntüler:Çantası ve telefonu yere düşen Osman Tanburacı’yı araya giren vatandaşlar olay yerinden uzaklaştırmaya çalıştı.

OSMAN TANBURACI'YA SALDIRAN ŞÜPHELİ YAKALANDI

 Spor yazarı Osman Tanburacı, trafikte yaşadığı tartışma sonrası sürücünün saldırısına uğradı. Saldırgan Y.Y. polis tarafından yakalandı.

Olayın ardından çalışma yapan Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, saldırganın Y.Y. olduğunu belirledi. Ardından düzenlenen operasyonda, Y.Y. yakalanarak gözaltına alındı. Y.Y.'nin emniyetteki işlemleri sürüyor.
OSMAN TANBURACI KİMDİR?

Gazeteci, yazarOsman Tanburacı 1947 yılında İstanbul'da doğdu. Fenerbahçe Spor Kulübü kurucularından ve ilk sporcularından Tanburacı Osman Pehlivan'ın torunudur. Galatasaray Lisesi eğitiminden sonra 1969 senesinde Hürriyet Gazetesi'nde gazeteciliğe başladı. Daha sonra sırasıyla Tercüman ve Sabah Gazetelerinde görev yaptı. Son senelerde Posta, Radikal ve Fanatik'te yazılarını okuduğumuz, ve muhtelif TV kanallarında futbol sohbetleri yapan Osman Tanburacı, İstanbulspor ve Yeşildirek'te profesyonel olarak futbol oynadı. Galatasaray Spor Kulübü üyesi de olan Tanburacı, evli ve iki çocuk babasıdır.

Dünden Bugüne Galatasaray (Vefa Semenderoğlu ile), Galatasaray ve Galatasaraylılar Derneği Tarihçesi (Vefa Semenderoğlu ile, 1994), Galatasaray Müzesi (Vefa Semenderoğlu ile 1995), Benali (1998)

Osman Tanburacı son dakika sağlık durumu merak ediliyor. Osman Tanburacı kimdir kim dövdü sorularının cevabı araştırılıyor. Galatasaray Divan Kurulu Üyesi olan Osman Tanburacı'nın trafikte yaşadığı bir diyalog sonrası fiziki saldırıya uğradı. 
Sıradaki haber yükleniyor...