Diğer Sporlar 2-9 Mayıs 2022 haftası D-Smart spor içerikleri

2-9 Mayıs 2022 haftası D-Smart spor içerikleri

2-9 Mayıs 2022 haftası D-Smart spor içerikleri

Spor heyecanı D-Smart'ta devam ediyor. Maçların takvimleri şöyle:

PAZARTESİ
21.45 SERIE A: ATALANTA - SALERNITANA (CANLI) S SPORT 2
22.00 LA LIGA: GETAFE-REAL BETIS (CANLI) SPOR SMART
22.00 PREMIER LEAGUE: MANCHESTER UNITED - BRENTFORD (CANLI) S SPORT

SALI
02.30 NBA PLAY-OFF (CANLI) S SPORT
20.00 HAFTANIN KONUĞU – (TJK GENEL SEKRETERİ AHMET ÖZBELGE ) SPOR SMART
21.00 EUROCUP YARI FİNAL 1.MAÇI: ANDORRA - BURSASPOR (CANLI) S SPORT 2

ÇARŞAMBA
02.30 NBA PLAY-OFF (CANLI) S SPORT
12.00 HAFTANIN KONUĞU (KONUK- BAHÇEŞEHİR BASKETBOL TAKIMI-CANLI) SPOR SMART
21.30 EUROCUP YARI FİNAL 1.MAÇI: VALENCIA BASKET – VIRTUS BOLOGNA (CANLI) S SPORT 2

PERŞEMBE
05.00 NBA PLAY-OFF (CANLI) S SPORT
19.00 SERIE A: SALERNITANA - VENEZIA (CANLI) S SPORT 2

CUMA
05.00 NBA PLAY-OFF (CANLI) S SPORT
19.45 SERIE A: INTER - EMPOLI (CANLI) S SPORT 2
20.00 BANKO FUTBOL (CANLI) SPOR SMART
22.00 LA LIGA: LEVANTE – REAL SOCIEDAD (CANLI) SPOR SMART
22.00 SERIE A: GENOA - JUVENTUS (CANLI) S SPORT 2

CUMARTESİ
02.30 NBA PLAY-OFF (CANLI) S SPORT
14.00 FUTBOL SMART (CANLI) SPOR SMART
15.00 LA LIGA: MALLORCA - GRANADA (CANLI) SPOR SMART
16.00 SERIE A: TORINO - NAPOLI (CANLI) S SPORT 2
17.00 PREMIER LEAGUE: CHELSEA - WOLVERHAMPTON (CANLI) S SPORT
17.15 LA LIGA: ATHLETIC BLBAO – VALENCIA (CANLI) SPOR SMART
19.30 LA LIGA: CELTA VIGO - ALAVES (CANLI) SPOR SMART
19.30 LA LIGA: CADIZ - ELCHE (CANLI) SPOR SMART 2
19.30 PREMIER LEAGUE: BRIGHTON – MANCHESTER UNITED (CANLI) S SPORT
20.00 FORMULA 1 ANTRENMAN (CANLI) S SPORT 2
21.45 İSPANYA BASKETBOL LİGİ: BREOGAN - BARCELONA (CANLI) SPOR SMART 2
21.45 PREMIER LEAGUE: LIVERPOOL - TOTTENHAM (CANLI) S SPORT
22.00 LA LIGA: REAL BETIS - BARCELONA (CANLI) SPOR SMART
23.00 FORMULA 1 SIRALAMA (CANLI) S SPORT 2

PAZAR
02.00 NBA PLAY-OFF (CANLI) S SPORT
13.30 İSPANYA BASKETBOL LİGİ: MURCIA – JOVENTUT (CANLI) SPOR SMART 2
13.30 SERIE A: SPEZIA - ATALANTA (CANLI) S SPORT 2
14.00 FUTBOL SMART (CANLI) SPOR SMART
15.00 LA LIGA: GETAFE – RAYO VALLECANO (CANLI) SPOR SMART
16.00 PREMIER LEAGUE: ARSENAL - LEEDS (CANLI) S SPORT
16.00 SERIE A: VENEZIA - BOLOGNA (CANLI) S SPORT 2
17.15 LA LIGA: VILLARREAL - SEVILLA (CANLI) SPOR SMART
18.30 PREMIER LEAGUE: MANCHESTER CITY - NEWCASTLE (CANLI) S SPORT
19.00 SERIE A: SALERNITANA - CAGLIARI (CANLI) S SPORT 2
19.30 LA LIGA: ESPANYOL - OSASUNA (CANLI) SPOR SMART
20.00 DERBİ ÖZEL ( BEŞİKTAŞ – FENERBAHÇE ) (CANLI) SPOR SMART 2
21.30 İSPANYA BASKETBOL LİGİ: OBRADORIO - REAL MADRID (CANLI) SPOR SMART 2
21.45 SERIE A: VERONA – MILAN (CANLI) S SPORT
22.00 LA LIGA: ATLETICO MADRID – REAL MADRID (CANLI) SPOR SMART
22.30 FORMULA 1 ABD GP (CANLI) S SPORT 2

PAZARTESİ
20.00 BOL’CA FUTBOL SPOR SMART
21.00 LA LIGA ÖZEL SPOR SMART

SIRADAKİ HABER