FutbolOrta sahaya dünya yıldızı geliyor! Dursun Özbek, Taylan ve Berkan'ın yerine düşünüyor

Orta sahaya dünya yıldızı geliyor! Dursun Özbek, Taylan ve Berkan'ın yerine düşünüyor

Orta sahaya dünya yıldızı geliyor! Dursun Özbek, Taylan ve Berkan'ın yerine düşünüyor

Galatasaray'da yeni sezon öncesi en sorunlu bölgelerinden olan orta saha ikilisi Taylan Antalyalı ve Berkan Kutlu yerine yeni transferler geliyor. Başkan adaylarından Dursun Özbek'in seçim bombası olacak olan yeni transfer Taylan Antalyalı ve Berkan Kutlu yerine orta sahada görev alacak.

Galatasaray'da Dursun Özbek ve Eşref Hamamcıoğlu kongre çalışmalarını tam gaz devam ederken zaman darlığı nedeniyle bir yandan da seçim sonrası için hazırlık yapıyor. Fatih Terim ve Okan Buruk üzerinde duran Dursun Özbek'in taraftarları sevindirecek bir oyuncunun da peşine düştüğü öğrenildi. 

GALATASARAY'A EVET DİYEBİLİR

Fotomaç'ta yer alan habere göre; bu ismin, Manchester United'da sözleşmesi sona eren ve takımdan ayrılacağını açıklayan Nemanja Matic olduğu ifade edildi. Bu sezon özellikle orta sahada büyük sıkıntı yaşayan sarı-kırmızılı ekibin, 33 yaşında olan ve tecrübesiyle öne çıkan Sırp ön liberoyla gücüne güç katmayı planlıyor. 31 Temmuz 2017 tarihinde Chelsea'den Manchester United'a 44.7 milyon euro'ya transfer olan Matic'in yeni bir maceraya hazır olduğu ve İngiltere'den eğer beklediği teklifleri alamazsa Galatasaray'a "Evet" deme olasılığı yüksek görülüyor.

Orta sahaya dünya yıldızı geliyor Dursun Özbek, Taylan ve Berkanın yerine düşünüyor

SOL AYAĞI VE BOYUYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Manchester United'da orta saha mevkiinde forma giyen Nemanja Matic, 01 Ağustos 1988 tarihinde dünyaya geldi. 1.94 metre boyunda ve 86 kilo olan Sırp futbolcu, sol ayağını kullanıyor. Bu sezon Premier League'de 23 maça çıkan oyuncu, 4 asist üretti.

537 MAÇA ÇIKTI

Kosice, Chelsea, Vitesse, Benfica ve Manchester United formaları giyen Nemanja Matic, kariyeri boyunca 537 maça çıkarken 26 gol ve 36 asistlik performans sergiledi. Manchester United'ın devam etmeyi düşünmediği Matic ile Galatasaray'ın yanı sıra Fulham da ilgileniyor.

Daha önce Manchester United'dan ayrılacağını açıklayan Matic, Crystal Palace maçıyla birlikte son kez United forması giymiş oldu.

SIRADAKİ HABER