SporMourinho bizzat ikna etti! Dünya yıldızı Fenerbahçe yolunda

Mourinho bizzat ikna etti! Dünya yıldızı Fenerbahçe yolunda

Paylaş
Mourinho bizzat ikna etti! Dünya yıldızı Fenerbahçe yolunda

Yeni sezona Mourinho yönetiminde iddialı bir kadro ile başlamak isteyen Fenerbahçe’de transfer gelişmeleri yaşanmaya devam ediyor. Son olarak Mourinho’nun, Al Ahli forması giyen yıldız isim için bizzat devreye girerek ikna ettiği öne sürüldü.

Transfer çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe, transferde bombayı patlatmaya hazırlanıyor. Sarı-lacivertli ekip Al Ahli forması giyen Allan Saint-Maximin'in transferinde önemli aşama kaydetti.

Haberin Devamı

MOURINHO DEVREYE GİRDİ

Sports Digitale'in haberine göre Jose Mourinho sürece dahil oldu ve hem Al Ahli hem de Allan Saint-Maximin ile görüşme gerçekleştirdi. Fenerbahçe Sportif Direktörü Mario Branco transferi sonuçlandırmak için bastırıyor.

AL AHLİ İZİN VERDİ

Fenerbahçe, Al Ahli ile Saint-Maximin transferi için anlaşmaya çok yakın. Al Ahli, Allan Saint-Maximin'e Fenerbahçe ile sözleşme şartlarını görüşmesi için izin verdi.

Mourinho bizzat ikna etti Dünya yıldızı Fenerbahçe yolunda

ARKADAŞLARINA VEDA ETTİ

Arabistan basını ise Jose Mourinho ile görüştükten sonra Fenerbahçe'ye gelmeyi kabul eden Allan Saint-Maximin'in takım arkadaşlarına veda ettiğini yazdı.

Gelecek sezon Al-Ahli'de kadro dışı kalacağını öğrenen yıldız futbolcunun sarı lacivertli takıma katılmaya karar verdiği belirtildi.

Haberin Devamı