Sport Illustrated 2018 yılının kapak güzeli; Alexis Ren

Instagram takipçileri her geçen gün artan 20 yaşındaki Alexis Ren bu yıl da Sports Illustrated'e efsane olmaya geliyor.

13 Aralık 2017, Çarşamba 09:34
A A

Instagram yıldızı Alexis Ren'in rüyaları gerçek oluyor! Sports Illustrated takipçilerinin de öyle...

Santa Monicalı bikini modeli 20 yaşındaki Alexis, Sports Illustrated'in bikini sayısı için kameraların önüne geçti bile.

Geçtiğimiz günlerde Instagram üzerinden açıklamayı yapan dergi ayrıca Aruba'da yapılan çekimlerden kamera arkası görüntüler de paylaştı.

Alexis ayrıca Si Swimsuit için de modellik yapmıştı. Belli ki Alexis Sports Illustrated hiç vakit kaybetmeden genç modeli kendi bünyesina katmış. Güzel model çekimlerde 'Öyle heyecanlıyım ki, çok eğlenceli olacak,' diyor.

BİKİNİ İÇİN YARATILMIŞ!

BİKİNİ İÇİN YARATILMIŞ!

Çekim ekibinin de oldukça fazla emek harcadığı çekimler editörü de oldukça tatmin etmiş.

Kelimenin tam anlamıyla, bu kız bikini giymek için doğmuş," diyor editör MJ Day ve ekliyor: "Çok sevdik. O çok başarılı. İlk çekimleri büyüleciydi, şimdiye kadar kötü tek bir kare bile olmadı."

Alexis'in çekimlerdeki mutluğu gözlerinden okunuyor, zaten bunun hedefi olduğunu her zaman dile getirmişti.

2013 yılında 'Do Not Die Wondering'e verdiği röportajda Victoria's Secret modelliği ve Sports Illustrated'e poz vermenin hayalindeki işi olduğunu söylemişti.

İTİRAF ETMİŞTİ

İTİRAF ETMİŞTİ

Geçtiğimiz yıl da SI bikini sayısı için seçmelere katılan Alexis ne yazık ki başarısız oldu. SI.com için yapılan çekimlerde Alexis siyah beyaz bir fotoğraf çekimine katıldı.

Sports Illustrated internet sitesinde yer alan video kaydında ise doğal güzelliğiyle etkiliyor, komik ve sevecen tavrıyla dikkat çekiyor.

Instagram'a modellik yaşamın olarak 14 yaşında başlamıştım," diyor ve şöyle devam ediyor: Ben bunu sadece güzel bir yüz göstermek için değil, bir karakter olarak da kendimi ortaya koymak için yapıyorum.

DailyMail'e verdiği röportajda yeme bozukluğunun olduğunu itiraf eden Alexis, bunun üzerine uğraştığını ve sporunu eksik etmediğini de itiraf etmişti: "Vücudumu sevmek çok zamanımı aldı, bu özgüvene bir gecede sahip olmadım ve önümde hala çok uzun bir yol var."

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.